Ženy milují toaletní stolky

Všechny dívky i ženy jsou v jádru parádnice. Rády a pravidelně o sebe pečují, a proto potřebují nábytek přesně odpovídající jejich náročným potřebám. Trh s toaletními stolky se tak stále rozšiřuje. Ačkoliv má tento nábytkový kousek už opravdu bohatou tradici sahající i několik století zpátky, jeho obliba neutichá, právě naopak. I dnes je toaletní stolek nedílnou součástí ložnicového a pokojového vybavení moderních žen.

Podle čeho toaletní stolek vybírat?

Abyste byly s novým pomocníkem opravdu spokojené, inspirujte se našimi tipy pomáhajícími s výběrem.

Toaletní stolek dub sodoma
Toaletní stolek, foto: dona-shop.cz

Toaletní stolek musí ladit

Není nic horšího než vybavení domácnosti v duchu: každý pes, jiná ves. U toaletního stolku to platí obzvlášť. Doporučujeme kupovat odpovídající velikost, materiál i styl, které do vaší ložnice doslova sednou. V případě, že jsou postel i šatní skříň světlé, nebudete chybovat, když vaše volba padne na toaletní stolek dub sonoma. Oblíbená varianta v poslední době vážně frčí, a vy tak získáte praktický nábytek v souladu s nejnovějšími trendy.

Praktické zrcadlo

Toaletní stolek se zrcadlem, či bez? To je otázka stará jako toaletní stolek sám. Odpověď je však velmi snadná. Používáte-li stolek pouze jako odkládací prostor pro kosmetiku, šperky a jiné osobní maličkosti, vystačíte si bez něj. Pokud však patříte do početnější kategorie žen, které se v kosmetických procedurách vyžívají, zrcadlo je jasná volba. Konečným řešením potěšíte i početnou rodinu. Zatímco se budete česat a krášlit, nebudete ostatním blokovat koupelnu a minimalizujete riziko rodinných konfliktů.

Příjemné posezení

Je samozřejmé, že k sezení u toaletního stolku lze použít jakoukoliv volnou stoličku, co máte doma, ale není to škoda? Právě jste si koupila nádherný toaletní stolek, tak proč si kazit radost? Pořiďte si zároveň pohodlný taburet. Nebudete litovat.