Máte už své vizitky?

Je jedno, v jakém odvětví podnikáte. Ať už jste kosmetičkou, právničkou, realitní makléřkou nebo fotografkou, jestliže pracujete sama na sebe, bezpodmínečně potřebujete vlastní vizitky. Nestojí moc a udělají dobrou službu.

Můžete namítnout, že dnes si na vás kdokoliv najde kontakt na internetu, a pokud bude chtít vaše telefonní číslo, uloží si jej do telefonu. Vizitky jsou ale v něčem přece jenom jiné.

Darujete vzpomínku na sebe

Když dáte někomu do ruky svou vizitku, darujete mu na sebe vzpomínku. Ať už si ji založí do peněženky, nebo do kapsy, jednoho dne ji vytáhne a zase si na vás vzpomene. A možná ji vystaví někde u sebe v kanceláři, kde ji uvidí několik dalších lidí. Za to vám těch pár korun stojí, ne?

Nezapomeňte na všechny náležitosti

Když už se rozhodnete zařídit si vizitky, musíte si rozmyslet, jak budou vypadat a co by na nich vlastně mělo být. Začneme těmi informacemi. Typicky se na vizitce objevují:

· jméno a titul,

· název firmy, případně pozice ve firmě,

· adresa,

· telefonní číslo,

· e-mail,

· webové stránky.

Je jen na vás, zda se vám všechno tohle vejde na jednu stranu. Jednostranný tisk by byl určitě levnější, ovšem v drtivé většině případů se vizitky dělají oboustranné. A tím se pomalu dostáváme ke vzhledu.

Grafiku klidně svěřte profesionálům

Jestliže si troufnete vytvořit vizitku samostatně, tak prosím. Existují ale i jiné způsoby, jak získat moc pěkný design úplně zdarma. Například na Printuj.cz si můžete vizitky vyřídit kompletně včetně vzhledu. Vyberte si z připravených návrhů, které jsou rozdělené podle kategorií, doplníte své údaje, zvolíte papír a necháte si vytisknout požadovaný počet kusů. Papír může být brilantně bílý, odolný, pevný s matnou či lesklou úpravou. Kvalitní tisk vizitek od Printuj.cz se vyznačuje jasnými barvami a také rychlostí. Vizitky jsou po celé ČR dodávány do 24 hodin. Tak na co ještě čekáte?