Clip in vlasy je levná a kvalitní metoda prodlužování

V současné době spousta žen sleduje módní trendy, s nimiž jde ruku v ruce úprava vlasů a nehtů. Zatímco v letním období se do popředí dostávají krátké účesy, v zimním období se do čela prodírají dlouhé hřívy. Nicméně přírodní vlasy nerostou tak rychle, jak by si žena přála, a proto se výrazně rozšířila možnost prodlužování vlasů. Pokud si nemůžete dovolit prodlužování vlasů v kadeřnickém salonu, můžete sáhnout po levnější a šetrnější alternativě.

clip in vlasy

Clip in vlasy představují pramínky přírodních vlasů našité na sponkách v různých šířkách. Prodávají se sady s různou délkou vlasů, například 45 cm, 51 cm, 61 cm či 66 cm. Clip in vlasy se vyrábí ze stoprocentních lidských vlasů, a proto působí maximálně přirozeně. Nespornou výhodou je, že jeden den můžete vyrazit do společnosti s krátkými vlasy, druhý den zase na nákupy s dlouhými vlasy. Připínání pramínků je záležitostí několika minut.

TIP: víte, že bio kokosový olej můžete použít na vlasy?

Kokosový olej účinně podporuje růst vlasů a že je skvělým vlasovým kondicionérem.

Jak vybírat clip in vlasy?

Existuje několik různých kritérii, podle nichž budete vybírat konkrétní druh vlasů. Velice často ženy vyhledávají clip in vlasy levně, přičemž cena by neměla být rozhodujícím faktorem. Měla byste se zaměřit také na barvu, délku a gramáž. Pakliže netrefíte přesnou barvu, nezoufejte, můžete vlasy se svými přírodními přebarvit. A v neposlední řadě se zaměřte na označení REMY, které potvrzuje vysokou kvalitu. Clip in vlasy bez tohoto označení bývají většinou chemicky upravené a mají kratší životnost.

Clip in vlasy nevyžadují žádnou speciální péči. Dokonce můžete vlasy žehlit, natáčet, lakovat a tužit. Při žehlení a natáčení vyvarujte vysokým teplotám.

Internetový obchod TvojeVlasy.cz nabízí clip in vlasy za atraktivní ceny, přičemž délku 45 cm seženete už od 1 199 Kč. Poštovné je zcela zdarma a navíc můžete k objednávce získat nějaký dárek.