Co musíte v těhotenství bezpodmínečně stihnout? Těhotenské focení!


Těhotenství je překrásným obdobím. Začátky mohou být někdy krušné, ale víte, co se říká – na to zlé se zapomíná, v hlavě nám zůstávají uchované jen ty krásné vzpomínky na rostoucí bříško a těšení se na nového člena rodiny.

Pozdější měsíce těhotenství bývají spojené se spoustou zařizování, kupování kočárku a výbavy, chystání pokojíčku. Přesto byste si v těchto pozdních měsících měli udělat čas na těhotenské focení.

Vydejte se do profesionálního foto ateliéru

Těhotenství je výjimečné období, na nějž si určitě budete chtít uchovat vzpomínku. Ten pocit štěstí, když ve vašem bříšku roste nový život, se dá jen těžko popsat. Uchovejte si ho prostřednictvím fotografií!

Dohodněte si termín s Ivanou Messeri, jež nabízí těhotenské focení Brno. S nastávajícími maminkami pracuje velmi často, klientky si chválí přátelskou atmosféru a vstřícný přístup. Vydat se sem lze každopádně i s partnerem, koneckonců všichni budete brzy jedna velká rodina.

Nejvhodnější je fotky pořizovat na sklonku těhotenství

Ideální je, když se na těhotenské fotografování vydáte v sedmém či osmém měsíci, kdy už je bříško hezky kulaté. Případně se můžete nechat fotografovat pravidelně od prvního měsíce až po porod a zdokumentovat celý průběh těhotenství.

S focením se nekončí ani po narození miminka. Také newborn focení novorozenců Brno je velmi oblíbené. To se provádí opravdu po narození, tedy zhruba do třetího měsíce věku. Čím dříve, tím lépe, protože malá miminka často spinkají, a tak je snadnější s nimi pracovat. S miminkem se lze vyfotit taktéž jako celá rodina.

Samozřejmě že si fotky na památku zvládnete udělat i doma, každý dnes nosí v kapse chytrý telefon. Se snímky od profesionálů se to však nedá srovnávat. V telefonu můžete mít tisíce fotek, avšak ty od profesionálky jsou výjimečné – kompozicí, kvalitou, prostředím, nápadem.