Zázrak jménem plastická chirurgie


Pociťujete první znaky stárnutí? Trápí vás vrásky? Máte mdlou pleť? Je suchá? Zasahují tyto potíže už i do vašeho zdraví, protože kvůli spadlým víčkům hůře vidíte? Svěřte se do rukou zkušeným specialistům v oboru plastické chirurgie.

Spolehlivé odstranění vrásek v Praze

Někdo si myslí, že jde o marnivost. Opravdu potřebujeme omlazovat? V dnešním světě zejména na ženy působí několik tlaků. Jednak se chtějí stále líbit a vypadat ve čtyřiceti dobře vedle dvacetiletých slečen je náročné. Také lifestylové magazíny prezentují dokonalé modelky upravené v grafických programech. Sociální sítě jsou plné upravených fotografií. Realita může být sice jiná, ale přes různé aplikace nevidíme, že dotyčná osobnost na profilu má také vrásku „mračivku“ jako my. Navíc většina z těchto osobností má za sebou nějaké zákroky estetického rázu. Proč si je nedopřát rovněž, když budete mít dobrý pocit z toho, že vypadáte skvěle? Face-lift je optimální. Hodí se pro ženy kolem 50. roku, kdy jim klesají tváře, jsou znatelné vrásky na krku. Face-lift je dobré provést s tzv. fixací SMAS systému, kdy SMAS představuje vrstvu pod kůží na povrchu hlubších struktur obličeje. Ta je spojena s krkem, a když se povytáhne, pleť se vypne. Najděte ve svém okolí šikovnou kliniku, např. dle zadání výrazu „odstranění vrásek v Praze“ do vyhledávače a objednejte se na konzultaci.

Plastická operace očních víček – cena

Můžete si dopřát ale i jiné omlazovací procedury. Počátečním úkonem i jistou prevencí je aplikace botoxu. Tato látka umrtví mimické svaly, kůže se vypne a vy jste mladistvější. Nejčastěji se botox aplikuje na vrásky mezi obočí, na jiné partie čela, kolem úst či k zevním koutkům očí. Výrazně omládnete, když si necháte zkrášlit oční okolí. Například horní oční víčka. Jak jsme již nadnesli, s poklesem očních víček se může dostavit i zhoršené vidění, v tom důsledku vás může častěji pobolívat hlava. Nejčastěji se na plastické chirurgy obrací ženy kolem 45. roku věku. V tomto období totiž často nastává, že se projeví nadbytek kůže a tukové váčky se zvětší, vyklenou se ven. Trápí vás tento problém? Rovněž se objednejte na konzultaci. Hledat vhodnou kliniku můžete i dle finančních možností. Zadejte si do vyhledávače „plastická operace očních víček cena“ a porovnejte nabídky. Ovšem neorientujte se jen podle ceny. Kvalita musí být na prvním místě, protože toto je investice na několik let, pro někoho i do konce života. Zmíněné služby provádí MUDr. Ivan Justan, Ph.D., který je zkušeným profesionálem v oboru. Poradí vám a společně tak dojdete ke kýženému cíli.