Co všechno nabízí sexshop pro ženy?

Ať už jste dračice, co ráda zkouší v posteli nové věci, nebo jste se erotickým hračkám doposud vyhýbala, aspoň jednu návštěvu sexshopu určitě zkuste. Porozhlédnete se tam a pravděpodobně zjistíte, že by se zde našlo i něco pro vás. Nebojte, nemusíte nikam chodit, návštěvu sexshopu absolvujete i online.

Málokterá žena by si troufla jít do kamenného sexshopu. Dnešní doba však přeje i těm stydlivějším, online sexshop a jeho sortiment si prohlédnete z pohodlí domova.

Pro ty stydlivější třeba menstruační kalíšek

Sexshopy neprodávají vyloženě jen erotické hračky. V jejich sortimentu najdete celou řadu věcí, mezi nimiž nechybí například menstruační kalíšek, ekologická pomůcka, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Za zmínku stojí i venušiny kuličky, jež jsou považovány za zdravotní pomůcku. Pomáhají posílit svaly pánevního dna, což se hodí například po porodu.

Pro náruživé například womanizer

Umíráte touhou vyzkoušet, do jakých výšin vás dokáže přivést dobře vybraná erotická pomůcka? Pro ženy jsou nejvděčnějšími pomocníky dildo, vibrátor a také womanizer. Užijete si je o samotě i v páru, váš partner určitě rád uvidí, jaké potěšení dosahujete.

Párům lubrikační gel či něco ostřejšího

Sexshop toho nabídne spoustu jak pro singles, tak pro páry. Jste-li v páru stydliví, na počátku to může být třeba lubrikační gel. Další výběr už bude na vás. Pořídíte raději důtky po vzoru 50 odstínů šedi, nebo vás vzrušuje latex?

Jako dárek pro vaši drahou polovičku

Chcete přivést do stavu extáze svého partnera? I proto má samozřejmě sexshop bohatou nabídku. Mužům dokážou nejlepší potěšení přinést masturbátory.

Nebojte se objednat online

Výběr probíhá diskrétně online, to už jsme si vysvětlili. Jak je to s převzetím zboží? Balíček sice nejde poslat anonymně, prodejce získá vaše jméno, ale věřte, že mu bude srdečně jedno, co si objednáváte. Zásilka vám přijde neoznačená, podle balíku nikdo ze sousedů ani z pošty nerozezná jeho obsah. Samozřejmě je ale vhodné vybírat si pro nákup takový sexshop, který dbá na soukromí. Dokonalým příkladem je eshop Sexio.cz. Ten mimochodem provozuje i vlastní erotickou hru zdarma. Najdete ji na Dares4joy.cz.