Nechce se vám neustále uklízet? Pořiďte si vestavěné skříně všude, kam to jde

Není lepší kus nábytku pro získání úložných prostor, než je vestavěná skříň. A nejde jen o tu, kterou si necháte udělat do ložnice.

Vestavěné skříně do ložnice jsou dnes již standardem. Avšak prostor pro ně se najde po celém bytě, nebo dokonce v celém domě. Hodí se ke klasickým rovným stěnám, umí se vtěsnat i do úzkých prostor, stačí si vybrat užší skříň a posuvné dveře. Kde nám však vytrhnou trn z paty, jsou i všemožné atypické úložné prostory, kam žádný nábytek nezapasujeme, nebo i když ano, tak neefektivně, či si v tomto prostoru neumíme poradit s funkčními dveřmi.

TIP: Systémy pro vestavěné skříně, jaké nabízí i Levne-skrine.cz, jsou připraveny i na atypické prostory. Nakonfigurovat si skříň dokážete online a obratem máte nástin ceny na vámi poptávané řešení.

Vestavěné skříně se hodí i pro potraviny

Nevíte, co s ošklivou potravinovou skříní v kuchyni, a řešení v rámci kuchyňské linky vám nevyhovuje? Ani v kuchyni není vestavěná skříň zapovězenou. Právě naopak. Umí nabídnout velice pevnou konstrukci, která se popasuje i s těžšími potravinami. Je to nejrychlejší řešení, jak nahradit stávající nevyhovující potravinovou skříň, nebo třeba částečně změnit dispozici kuchyně.

Skříň po strop svede rozdělit pokoj na dva

Chtěli byste z jednoho velkého dětského pokojíku – udělat dva? Využijte k tomu vestavěnou skříň, kterou pokoj rozdělíte na dva. Je to praktické řešení, které dokáže pokojík rozdělit na spací a hrací část, nebo na dva plnohodnotné dětské pokoje.

Ukliďte si konečně v garáži

Má váš manžel v garáži permanentně nepořádek? Dejte mu šanci si jej uklidit. Pomůže zde opět vestavěná skříň. Ta dovede více než jen obyčejné regály a na mnoho věcí, které v garáži skladujeme, je lepším řešením. Vždyť právě sem odkládáme vánoční ozdoby i umělý vánoční stromek, velikonoční dekorace, ale i sezónní sportovní výbavu. Není to tedy jen místo na zbylé barvy, ředidla či pneumatiky.

Využijte konečně pořádně vaše atypické prostory

Pod schodištěm i šikminami v podkroví jsou vestavěné skříně řešením, které nám nabídne skvělé odkládací prostory. Každá věc bude mít konečně své místo. Úklid se stane snadným. Za dvířky uložené věci jsou chráněny před prachem a nemusíte v nich uklízet ani při velkém úklidu. Uklizeno můžete mít vlastně pořád, stačí se naučit věci po sobě vždy odložit na své místo.