Dámské kožené opasky

body-1609035_1280

Máte ráda v oblékání jednoduchost a styl? Hledáte kvalitní kožený opasek, který vám bude sloužit roky? Pak jste zde správně, jelikož z široké nabídky opasků firmy Sikora si zajisté vyberete.

Pokud chceme kvalitu, při koupi jakéhokoli oblečení či vybavení se moc šetřit nevyplatí. V e-shopu a kamenné prodejně Sikora kladou důraz na kvalitu, příznivé ceny a individuální přístup k zákazníkovi. Mottem firmy je: „Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat levné věci“.

Investice do kvality se vyplácí

Jestliže tedy chceme, aby nám například opasek vydržel, raději investujme do kvality, která zaručuje dlouholetou životnost, než abychom si museli rok co rok kupovat nové, levné opasky. Všichni to přeci z praxe známe, že když jsme investovali více peněz do kvalitnějšího nábytku či oblečení, obvykle jsme tyto věci mohli mít dlouhá léta, aniž by se příliš snižovala jejich kvalita.

Dámy si u nás vyberou z širokého výběru kožených opasků, vyráběných z kvalitní hovězí kůže. Sama poznáte, že kůže je pevná a příjemná na omak. Dámské kožené opasky jsou na výběr jak v lesklém, tak matném provedení, což zaručuje, že je můžete sladit k jakémukoli outfitu. Stejně tak je důležitá barva – proto si můžete vybrat klasicky opasky černé, ale také hnědé, bílé, či dokonce žluté nebo červené.

2da1e450a84e092423359ce5bc165e17 (1)

Abyste se ve svém oblečení cítila dobře, vždy je důležité zvolit správnou velikost. Kožené opasky se většinou vyrábí ve velikostech od 85 do 110 centimetrů. Některé dokonce nabízejí možnost velikost upravit pouhým posunutím šroubku.

Každý kožený pásek je opatřen sponou a záleží už jen na vás, jakou si zvolíte. Může to být decentní hranatá spona s povrchovou úpravou niklem nebo zajímavá masivní spona, jejíž povrch je upraven stíraným zinkem. Rodinná firma Sikora nenabízí jen dámské kožené opasky, na své si přijdou i muži. Pánské kožené opasky jsou zde zastoupeny v mnoha šířích i barvách.

E-shop a kamenná prodejna Sikora nabízí i mnohé další kožené výrobky, jakými jsou kožené bundy a luxusní dubeňáky, peněženky, kabelky, tašky přes rameno, rukavice, kožešinové pantofle a další. Stejně tak jsou v prodeji kožešinové výrobky, zejména kožešinové lemy na kapuce, bambule či módní přívěsky ke kabelkám.