Do čeho se vrhnout po pandemii?

Koronavirus nejen těžce decimuje zdravotnictví, ale bude mít také nedozírné ekonomické následky. Do dnešního dne ani přední ekonomové schopni odhadnout, jaký vliv budou mít protikoronavirová opatření na schodek státního rozpočtu, nezaměstnanost a celkově na ekonomiku. Nikdo neví, kdy tato krize skončí.

Restaurace, hotely, pohostinství a drobné živnosti jsou nuceně zavřeny a pokud majitelé nemají dostatečnou finanční rezervu, čeká je smutná budoucnost. Rekordně nízká nezaměstnanost z minulého roku je již dávno pasé. Pokud přemýšlíte o změně podnikatelského záměru, až tato krize skončí, máme pro vás řešení.

Podnikání, ve kterém nejdete do rizika, se vstupním know-how a s podporou při vyřizování nejrůznějších povolení, zní dobře, že? O co se jedná? O provozování automyček. Již letošní zkušenost ukazuje, že automyčky jsou v provozu i nadále a autem budou lidé jezdit vždycky. Bezkontaktní myčka není náročná na zařízení. Potřebujete pouze vlastní pozemek, či dlouhodobý pronájem pozemku, který je napojen na inženýrské sítě. S vyřízením stavebního povolení, personalizací a návrhem automyčky vám pomůže společnost.

Samoobslužná automyčka je trendem dnešní doby. Poskytuje nejmodernější technologie. Jedná se ověřený výnosný obchod. Odhadovaný čistý měsíční zisk bezkontaktní automyčky se pohybuje kolem 160 000 Kč.

Zaujal vás náš tip a chtěli byste se dozvědět více? Na webových stránkách https://bkfcarwash.cz/ naleznete spoustu vyčerpávajících informací o automyčkách.