Dodejte milování šťávu

Ze začátku to bylo krásné a úžasné, ale postupem času začínáte pociťovat lehkou stereotypnost, a tím pádem i větší nechuť? Řeč je samozřejmě o sexu a jeho vývoji ve vztahu. Co vás ale může mírně potěšit, je fakt, že s tímto problémem se potýká spousta párů po celém světě, takže rozhodně nejste jediní. Naštěstí existují způsoby, jak to celé trochu okořenit, a tím vrátit sexu lesk, který v poslední době trochu ztratil. Tipy ale samozřejmě nejsou určené jen párům, které mají problémy, inspirovat se mohou i páry, které jen chtějí zkusit něco nového a trochu si zaexperimentovat.

Vezměte si k tomu pomocníčky

Pokud už si v posteli nevystačíte sami, potřebujete pomoc a o trojce neuvažujete, můžete si pomoct trochu jinými pomocníčky. Sex shopy nabízí nepřeberné množství pomůcek, jež vám z postele vyženou zaběhlé stereotypy a dodají vám novou chuť. Po stránkách se porozhlédněte nejlépe společně a vyberte, jaké erotické pomůcky by pro vás mohly být ty pravé. Už samotné prohlížení může navodit atmosféru k nádherně prožité noci.

Je to vaše poprvé?

Pokud si úplně nevíte rady a jste na stránkách sex shopu poprvé nebo jen hledáte novou inspiraci, pomůžeme vám s tipy na samotné produkty. Jestliže hledáte něco pro páry, nebudete mít jistě žádný problém s výběrem, jelikož i třeba takový vibrátor, který byl vždy brán spíše jako pomůcka pro jednotlivce, najdete ve verzi pro páry.

V kategorii “pro oba“ toho ale najdete mnohem více. Pro milovníky análního sexu jsou zde například anální kolík nebo celé sady pro nekonečné postelové hrátky. Zaexperimentovat se dá i třeba s takovou vakuovou pumpou, která je určena jak pro muže, tak i pro ženy. Další trefou do černého by mohla být jedna z velmi oblíbených pomůcek po celém světě, kterou je masážní hlavice určená pro masáž po celém těle včetně intimních partií. No tak na co čekáte? Vyberte si a běžte se bavit!