Dopřejte si i vy kvalitní kuchyň na míru

104-spojeny-obyvaci-pokoj-s-kuchyni
Foto: Diamant koupelny & kuchyně

Pokud plánujete dát své kuchyni nový kabát, volte kvalitní materiály, které vydrží, a design, který zapadne do celkového stylu vašeho bytu či domu. V tomto článku vám poradíme jak se na novou kuchyňskou linku připravit.

Jaké druhy kuchyňských linek si můžeme zakoupit?

Současný trh nabízí široký výběr kuchyňských linek. Vybírat můžeme z levnějších variant, ale i z luxusních materiálů. Nejlevnější variantou jsou hotové kuchyňské bloky, které ale neposkytují možnost přizpůsobit se dispozičnímu řešení kuchyně. O něco variabilnější jsou kuchyňské sektory s omezenou řadou prvků na vyskládání. Nejideálnější je dát si vyrobit kuchyňskou linku na míru, která se plně přizpůsobí prostoru vaší kuchyně.

Snímek obrazovky 2017-02-11 v 19.29.10
Foto: Diamant koupelny & kuchyně

Pokud se rozhodnete pro kuchyni na míru, na co byste neměli zapomenout?

Nakreslete si plán s rozměry místnosti, vezměte v úvahu všechny vystupující konstrukce, např. rozvody vody, plynu, topení atd. Do plánu zakreslete i okenní a dveřní otvory s přesnými rozměry, ušetříte si tak při kompletaci kuchyně nepříjemné komplikace. Naplánujte si umístění dřezu a kuchyňských spotřebičů tak abyste nemuseli při přípravě jídla překonávat dlouhé vzdálenosti. Co se týká např. pracovní desky, její standardní hloubka je 60 cm, ale při výrobě kuchyně na míru můžete podle potřeby volit i jinou hloubku. Taktéž si můžete zvolit výšku pracovní plochy a další detaily, které se u typizovaných kuchyňských linek přizpůsobit nedají.

Snímek obrazovky 2017-02-11 v 19.31.04
Foto: Diamant koupelny & kuchyně

Kde si nechat vyrobit kuchyňskou linku na míru?

Volte vždy osvědčené kuchyňské studio nebo truhláře s dobrými referencemi. Pokud jste z moravskoslezského kraje a poptáváte výrobu kuchyňské linky Ostrava a okolí, můžeme doporučit firmu Diamant koupelny & kuchyně, která má dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů. Kuchyně na míru Ostrava i kuchyně na míru Havířov vyrábí již mnoho let a vyrábí kuchyňské linky pro klienty ze širokého okolí, nejen z Ostravy, ale i z Frýdku- Místku, Karviné nebo Bohumína.

Diamant koupelny & kuchyně

Výroba kuchyňských linek v Ostravě je hlavní činností firmy Diamant & kuchyně, ale kromě toho je také specialistou na rekonstrukce koupelen. Nebojte se firmu oslovit, její profesionálně vyškolení zaměstnanci vám ochotně poradí a pomohou sestavit realizační návrh i finanční rozpočet rekonstrukce.