Firemní akce musí být inspirativní a zajímavá

Nuda, přetvařování se a nucené konverzace. I tak bohužel vypadají některé firemní večírky, family days nebo oslavy nového roku ve firemním kolektivu. Pravděpodobně na vině nejsou špatné vztahy mezi zaměstnanci, nýbrž nedokonalá organizace. S pár dobrými nápady lze totiž z každé akce vytvořit nezapomenutelnou událost.

Jenom sedět, jíst a konverzovat je nuda, což chápe většina zaměstnavatelů. Mnozí z nich se ale při výběru dalších aktivit bojí. Bude se taková zábava zaměstnancům líbit? Není to už příliš trapné? Budou mít vůbec chuť se do něčeho takového zapojit? Je pravda, že nezapomenutelné eventy musí být aspoň trochu netypické, nebo dokonce šílené, jenže nesmí se překročit imaginární hranice.

Akce musí vyvolat emoce

Víte, jaké okamžiky se lidem nejpevněji vrývají do paměti? Takové, které v nich vyvolaly silné emoce. Nezáleží na tom, zda jde o emoce kladné či záporné, i když v případě firemní akce by mělo jít raději o ty pozitivní.

Nejdůležitějším úkolem je tedy naplánovat celý event tak, aby nikoho nenechal chladným. Nebojte se vyvolat pocity, probudit v lidech pozitivní energii a zaujmout je i těmi nejmenšími detaily.

Nemusíte v tom být sami

Ne každý má dostatečnou míru kreativity na vymýšlení programu, který by všechno výše uvedené splnil. V takové situaci je nejlepší obrátit se na schopné odborníky. Event agentura zajistí všechno od programu přes techniku až po hostesky. Organizátor akce pak bude mít čas se věnovat zúčastněným, navíc se nestane, aby se na něco důležitého zapomnělo.

Výbornou volbou, co se týče pořádání jakýchkoliv firemních akcí, je společnost Benchmark Events . Její služby využívají například i Lego nebo Lidl a akce vždy stojí za to. Na fotky z realizovaných firemních eventů se můžete podívat přímo u nich na webu. Jistě vymyslí něco tak povedeného také na míru vašim požadavkům.