Francie – kouzelná země plná netradičních zážitků

Většina z nás si pod pojmem Francie představí Louver či Eifellovu věž – hlavní dominantu Paříže. Francie, to však není pouze její hlavní město Paříž. Zájezdy Francie nabízejí mnohem víc a zaujmou především milovníky historie, kultury, turistiky, sportu, dobrého a kvalitního vína, zajímavých chutí a netradičních gastronomických zážitků.

Pro milovníky gastronomie

Dovolená Francie se pro Vás může stát netradičním gurmánským zážitkem. Pokud milujete experimenty, nové chutě a pokrmy, jistě vyzkoušíte místní francouzské speciality, mezi které patří nepochybně mušle, šneci, ústřice či žabí stehýnka. Z vlastních zkušeností mohu zaručit jedno – kdo zdejší speciality neochutná, ochudí se o výsostnou hostinu!

Dobré víno je základ

Některé zájezdy Francie jsou zaměřeny přímo na ochutnávky vín a cestování po těch nejvyhlášenějších vinařských oblastech. Nepleťte si však víno a VÍNO. Víno z Francie se nedá srovnávat s žádným jiným! Ve Francii naleznete nespočet vín z nejrůznějších oblastí, pokud jste opravdovým milovníkem, jistě pro Vás budou místní vína třešničkou na francouzském dortu!