Ve znamení změn: svítidla Occhio

Occhio. Oko. Italský název výrobce svítidel dává tušit, že stojíme tváří v tvář něčemu originálnímu. Co za tímto názvem skrývá?

Světlo. Dokud o něj nepřijdeme, neuvědomíme si jeho důležitost. Ovšem to neznamená, že svítidla mají v interiéru plnit pouze užitnou funkci. Moderní trendy v bytovém designu dávají čím dál více vyniknout solitérním kusům nábytku, které zaujmou na první pohled. A podobně je tomu i v případě designových svítidel, kterým se konečně dostává zasloužené pozornosti a stávají se výrazným prvkem v každém moderním interiéru.

Neustálá změna k lepšímu

Filozofie neustálé změny a vývoje, které jsou smyslem existence, je hlavním zdrojem inspirace pro návrh originálních svítidel Occhio. Proto svítidla Occhio podléhají nepřetržitému vývoji a na konci nic není takové, jak to vypadalo na začátku. Nejen, že se neustále objevují inovativní, originální svítidla, ale také i každé svítidlo jako by se neustále proměňovalo. Vše tak evokuje pohyb nebo plynutí času, které je nezvratitelné. Zatímco ustrnulost nás brzdí ve vývoji, relativizace současného stavu v nás probouzí netušené, stejně jako svítidla značky Occhio.

Inovace v každém detailu

Jedinečný koncept svítidel je charakteristický také důrazem na detail ve všech ohledech, tedy z hlediska návrhu i konečného zpracování. V centru pozornosti stojí čisté linie ozvláštněné netradičními prvky. Jednotlivé kolekce designových svítidel se mohou na první pohled velmi lišit, ale ve skutečnosti je spojuje množství společných prvků. Přímo se tak nabízí jejich kombinování napříč jednotlivými kolekcemi. To nabízí další škálu možností řešení pro celý interiér. Začít můžete u bodového osvětlení nad jídelní stůl, pokračovat výběrem stojací lampy k sedací soupravě a vše korunovat nepřehlédnutelným stropním svítidlem, které se stane skutečnou dominantou každého interiéru.

Kvalita do každého zákoutí

Nekompromisní kvalita je dalším poznávacím znakem svítidel Occhio. Velká variabilita umožňuje nalézt perfektní řešení nejen pro tradičně řešené soukromé i veřejné prostory, ale také pro atypická místa. Tmavá zákoutí tak získají přívětivější tvář, přímo vybízející k odpočinku. Naopak velké prostory mohou být díky vhodně zvoleným bodovým svítidlům fragmentovány na menší, útulnější zóny, které budou vymezeny pro různé aktivity. Světlo zkrátka umí více, než nás v první chvíli napadne.

Inovativní společnost působící v oblasti designového osvětlení přináší neotřelá řešení pro každodenní život. Podlehněte i vy nepřetržité změně, která může být nesmírně obohacující a osvobozující. Vždyť přece život je změna, které by byla škoda se bránit!