Wellness pobyty v Beskydech

Aktivní trávení volného času v přírodě se stává stále vyhledávanější nejen o víkendech, ale také o dovolených. Nabídka různých ubytovacích zařízení, jako jsou horské hotely, penziony nebo apartmánové komplexy je opravdu velká a bohatá. Horské hotely pružně reagují na poptávku zákazníku především v oblasti trávení volného času nebo různých odpočinkových, relaxačních nebo wellness aktivit. Právě wellness a relaxační procedury jsou v poslední době velice vyhledávanou doplňkovou službou.

Wellness hotel

Některé starší hotely a ubytovací komplexy prošly v nedávné době rekonstrukcemi a úpravami interiérů právě pro zvyšující se nároky zákazníků. Častou jsou budovány komplexní relaxační sa wellness centra, která jsou vybavena tou nejmodernější technikou. Mezi tradiční wellness procedury tak můžeme zařadit saunu, výřivku, masáže, bazén a různé perličkové a masážní koupele.

Pokud je horský hotel nebo ubytovací komplex takto vybavený, může se hrdě nazvat wellness a relaxačním hotelem.

Zajímavé víkendové a týdenní relaxační pobyty

Tyto hotely a ubytovací zařízení nabízejí různé balíčky sůužeb a wellness procedur pro všechny věkové kategorie. Značnou část klientely těchto zařízení tvoří rodiny s dětmi. Děti a mladiství potřebují v oblasti wellnes procedur jíné aktivity než dospělí a senioři. Proto jsou tyto balíčky rozděleny do všech věkových kategorií tak, aby každý účastník týdenního wellnes pobytu dostal to nejlepší pro sebe.

Zajímavou nabídkou jsou wellness pobyty v Beskydech na známém horském středisku na Soláni. Tento horský hotel nabízí po celý rok zajímavé wellness a relaxační pobyty pro všechny věkové kategorie. Prostředí horského hotelu Soláň je velice příjemné a nově zrekonstruované. Nabízí to nejlepší prostředí pro aktivní odpočinek v Beskydech.