Svatba? Svatba!!!

Dokončili jsme školu, máme práci a teď si chceme splnit životní sen – být spolu. Svatbu chceme mít velkou, s družičkami a hudbou, se spoustou květin! Asi jako měla kamarádka. Té dokonce pomáhala svatební asistentka! Musíme na to zeptat, jak to všechno zařizovali. Takové úvahy mají mnozí mladí lidé, kteří uvažují o svatbě. Potřebují zkrátka svatební inspirace!

Jsou tu pro vás!

Přece stránky portálu svatebních inspirací! Stačí je rozkliknout a víte všechno! A můžete mít nejen svatební asistentku, ale i svatebního koordinátora. Všechny starosti můžete nechat na nich a oni na nic nezapomenou! Jsou to totiž profesionálové. Portál patří agentuře PAREXPO Pardubice, najdete na něm kompletní služby pro zajištění svateb včetně seznamu matrik z celé České republiky, kde se můžete vzít.

Svatební koordinátor vám pomůže zpracovat harmonogram svatby a také si vezme na starost jeho plnění.

Aby informace pro vás byly opravdu úplné, pořádá agentura svatební veletrhy, kde si můžete prohlédnout výstavy všech náležitostí potřebných k uspořádání nádherné svatby, počínaje svatebními šaty se všemi doplňky pro nevěstu a ženicha, družičky i další svatebčany, výstavu svatebních dekorací i svatebních fotografií. Dovíte se, kde objednat fotografie a svatební videa, poslechnout si i hudbu, kterou můžete na svatbě mít. Zúčastněné firmy předvádějí originální svatební oznámení, snubní prsteny, samozřejmě cukrářské výrobky – svatba bez dortů? Nemyslitelné! Můžete všechno hned nakupovat i objednávat. 

Svatba s družičkami?

Družičky na svatbě, to je něco velmi milého a krásného. Jsou symbolem bezstarostného mládí a vyprovázejí svou kamarádku na novou životní cestu. Pak by měly přijít ke slovu i další svatební tradice. Všechny mají působit k ochraně a podpoře mladého páru. Je jich docela hodně a pro svůj symbolický význam se na svatbách ještě často dodržují.

Víte, proč ve svůj svatební den má mít nevěsta na sobě něco půjčeného? Nebo co znamená přenesení nevěsty přes práh domu v ženichově, vlastně už novomanželově náručí?

O těchto a mnoha dalších tradicích mají svatební asistentky dokonalý přehled a pomohou vám je na vaší svatbě naplánovat i realizovat.

Svatební přípravy mohou začít a vy si je můžete dokonce užívat!