Hledáte ideální sál k pronájmu? Jděte najisto!

Rozhodli jste se organizovat společenskou akci v centru Prahy a nevíte si rady s výběrem vhodným prostor? Pokud se budete řídit těmito jednoduchými pravidly, tak se vám hledání značně ulehčí.

Spolehlivost majitele a vstřícná komunikace

Prověřte si, jak je majitel nebo managment ochotný a spolehlivý. V dnešní době je dobré projít více zdrojů, především internetové recenze a ohlasy. Již při prvotní komunikaci si všímejte, zda majitel plní své závazky a termíny.

Vaše ideální poloha

Stanovte si, jaká lokalita je pro hosty akce ideální. Pokud hledáte prostor v centru Prahy, dbejte na perfektní dostupnost městkou hromadnou dopravu a v neposlední řadě také na vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Příjemné prostředí a příjemný personál

Samotný prostor ovlivní ve velké míře dojem hostů z celé vaší akce. Zejména se zaměřte na perfektní čistotu, příjemnou teplota a dobrou akustiku sálu. Dále by vám neměl uniknout celkový projev personálu. Managment nebo majitel by měl být ochotný a schopný zajistit vaše speciální požadavky.

Catering a technické zázemí

Domluvte si nadstandartní služby s managmentem. Kvalitní pronajímatel dokáže zjistit catering přesně podle vašich potřeb. Dále se zaměřte na technické vybavení sálu. Sepište si, co vše budete potřebovat pro hladký průběh vaši akce. Budete potřebovat například Flipchart, mikrofony a celkově kvalitní ozvučení?

Pro jistotu rezervujte včas

Ty nejlepší prostory k pronájmu bývají také velmi žádané. Proto doporučujeme včasnou rezervaci. Získáte tím jistotu pevného termínu a dostatek času na veškeré přípravy samotné akce.