Hotel Čertousy Praha – kouzlo minulosti, komfort současnosti

hotel čertousy

Hledáte příjemné místo pro svatbu v Praze, oslavu narozenin anebo reprezentativní konferenční prostory Praha? Toužíte udělat dojem na své obchodní partnery, rodinné příslušníky a přátele? V Praze je pestrá paleta hotelů a restaurací nabízející kvalitní ubytování a stravování, ale hotel Čertousy má něco navíc. Leží v Praze u Podsychrovského rybníka, v historickém univerzitním areálu hospodářského Dvora Čertousy, který si pořídil v roce 1357 císař Karel IV.

Oslavy podle tajných představ

Půvaby areálu poznáte již při samém příjezdu. Od centra města je vzdálený pouhých 20 minut jízdy autem. Hotel Čertousy má svou restauraci, původní kamenný sklípek, klub kavárnu, konferenční sál a školící salónky, zahradu, terasy, areál parking. Nedaleko se nachází motokárová hala a golfová letoviska. Restaurace Praha 9 poskytuje catering na rozličné akce, jako jsou oslava narozenin Praha či svatba v Praze a firemní akce Praha.

Svatba snů jako mávnutím kouzelného proutku

Svatební den je jedním z nejdůležitějších v životě. Budoucí manželé a jejich rodiče prahnou po jeho dokonalosti. Je třeba obstarat spoustu věcí. Areál hotelu se může pochlubit autentickým venkovským prostředím, zahradou se svatebním altánem a zámeckou budovou. Rovněž potěší kamenný vinný sklípek, terasy a hlavně rybník s ostrůvkem. Jen si představte romantickou vyjížďku loďkou po rybníku anebo novomanželskou projížďku kočárem taženým koňským spřežením. Se svatebčany se nemusíte nikam stěhovat, o skvělé sváteční menu se postará svatební hostina Praha. A to nejlepší na závěr? Hosté se nemusejí namáhat s odvozem domů a ubytují se v prostorách hotelu.

Firemní akce na míru

Pokládáte si otázku, kde uspořádat firemní akce Praha? Hotel Čertousy je rovněž odpovědí. Disponuje prostory až pro 350 osob. Konferenční a společenské místnosti jsou plně vybaveny, samozřejmostí jsou wifi zdarma, catering a ubytování. Pokud se chcete ukázat před svými obchodními partnery a zaměstnanci, máte jistotu úspěchu!