Inspirujte se a připravte se na večírkovou sezonu

inspirujte-se-a-pripravte-se-na-vecirkovou-sezonu

Když dojde na téma různých večírků, plesů a společenských událostí, jsou ženy nadšené. Začíná se váš diář nebezpečně plnit daty různých akcí, na kterých nesmíte chybět? Pak je nejvyšší čas zapřemýšlet nad tím, v jakých plesových šatech vyrazíte.

Firemní večírky, party s přáteli, oslava Nového roku, slavnostní ples….je toho hodně. A právě před takovými akcemi padají otázky, co na sebe. Jestliže jste po otevření své skříně usoudily, že vaše garderoba není dostatečná, můžete se inspirovat našimi tipy. Na své si přijdou milovnice flitrů, kalhot i ty, které nedají dopustit na elegantní společenské šaty.

Blýskavá jako hvězda

Kdy jindy si můžete vzít na sebe večerní šaty, které jsou krásné poseté flitry a korálky? Možností jsou i jiné efektní prvky, mimo metalického povrchu můžete zkusit i třásně nebo peříčka. V případě doplňků se držte zkrátka. Jestliže si vezmete opravdu výrazný model, vybírejte psaníčko i boty spíše jemnější a málo výrazné. Pokud se teprve chystáte ve svém oblíbeném internetovém butiku nakupovat, pamatujte na vyváženost. U provokativních a krátkých šatů jsou ideální delší rukávy a zahalený dekolt.

Zkuste i kalhoty

Nemusí to být nutně jen šaty, ani černé kalhoty nejsou nudné. Najdete mezi nimi střihy, které zaujmou svým provedením. Chcete nějaký příklad? Třeba šaty se širokými nohavicemi. K nim se určitě hodí vysoké podpatky a při volbě topu se můžete odvázat.

Dlouhé večerní šaty

Každá žena by si měla pořídit alespoň jedny společenské šaty, které sahají až na zem. Až se budete chystat na ples či jinou formální akci, budete připravené. Máte ve svém šatníku letité šaty, které chcete trochu osvěžit? Zkuste si vzít výrazné náušnice a přes ramena úžasné límec z umělé kožešiny.

Jeden místo dvou

Overaly mají mnoho výhod. Jestliže jim fandíte i vy, pořiďte si jeho elegantní variantů, která je velmi vhodná na různé slavnostní příležitosti. Výhodou je, že z kombinováním si nemusíte příliš lámat hlavu. Vezměte si své oblíbené boty na podpatku, k tomu přidejte pár doplňků a můžete jít.

Moderní klasika

Mezi oblečení se kterým rozhodně nikdy neuděláte chybu, patří určitě i kalhotový kostým. A ani zde nemusíte zůstat jen u černé. Velký dojem uděláte i v sametu, který se postupně vrací zpět do módy. Do ruky si můžete vzít jednodušší huňatou kabelku nebo jednoduché psaníčko.

Na plesy a podobné příležitosti jsou rozhodně nejideálnější plesové šaty. Někdy to ovšem na šaty úplně není a v takovém případě byste ve skříni měli mít i jinou elegantní alternativu.