Jak na vysoké podpatky

shoe-1476312_1280

Ženy milují vysoké podpatky. Jsou velmi sexy a opticky nohy prodlužují a dělají je krásné. Nehodí se příliš pro ženy plnoštíhlé. I když jsou často nedoporučovány lékařskými odborníky, milujeme je. Jak vysoké podpatky správně nosit?

Důležitá je výška

Hodně důležitá je vaše výška. Jestliže patříte mezi menší ženy, můžete si dovolit podpatky vysoké podle svého uvážení. Pokud jste však vyšší, měly byste uzpůsobit podpatky své postavě, abyste nebyla až příliš vysoká a nepřipadala si mezi lidmi trochu nepatřičně a každého nepřevyšovala. Chůzi na podpatcích je potřeba natrénovat, protože chvíli trvá, než ji člověk zvládne. Pokud s nimi začínáte, pořiďte si nejdříve nižší a postupně si přidávejte. Nezačínejte hned s deseti centimetry. Chůzi trénujte doma a choďte v botách po bytě.

Opatrná buďte při chůzi na různém povrchu. Po dlážděné ulici se vám na jehlách půjde opravdu špatně. Nižší podpatky budou lepší volbou. Proto než vyrazíte, popřemýšlejte, kam se chystáte a jaký je tam povrch. Určitě si nechcete zbytečně ublížit nebo zničit krásné nové boty. O tom, jak budete vypadat rozpláclá na ulici ani nemluvě.

V létě i v zimě

V létě vypadají vysoké boty skvěle v kombinaci s krátkou sukní či sexy šaty. Nohy si v ní opticky prodloužíte a budou vypadat opravdu dokonale. V zimě jsou zase ideální kozačky na podpatku, do kterých si zastrčíte džíny. Ty by měly být úzké a dobře padnoucí.

Je však důležité mít soudnost a vědět, zda si můžete takové modely dovolit a vaše postava tomuto stylu odpovídá. Jestliže to tak není, je lepší si zvolit jinou módu. Možností jak kombinovat boty na podpatku s různými kousky oblečení je opravdu hodně. Sledujte módní trendy, které se neustále mění. Vyberte si kombinace, které se vám opravdu líbí a ty pak noste. Váš outfit pak bude vyladěn do nejmenších detailů.