Profesionální fotograf Pardubice

14517571_10207411533982893_7235177011943335706_n
Svatební fotografie Pardubice

V životě ženy nastanou okamžiky, kdy pomyslí na služby profesionálního fotografa. Jsou to chvíle, kdy se cítí výjimečná a opravdu krásná. Proto uchování takové chvíle nechce nechat náhodě. Výjimečná se cítí jistě i každá nevěsta, čerstvá maturantka, nastávající maminka nebo prostě oslavenkyně. Nejčastěji fotím svatební fotografie ale ráda vám představím i jiné možnosti.

svatebni-fotkypardubice
Svatební foto Pardubice
Profesionální fotografování těhotných žen
Profesionální fotografování těhotných žen

Těhotenské fotografie

Není tedy divu, že fotografování těhulek v ateliéru se stalo v dnešní době velmi oblíbené a rozšířené. Fotografů, kteří toto nabízí je velké množství. Jejich styly se však mohou velice lišit. Dobře si proto prohlédněte jejich prezentaci, abyste byla s výsledkem spokojená a splnilo to Vaše očekávání.  Řada fotografů, stejně tak i já, se již nepohybuje při fotografování budoucích maminek jen v ateliéru. Naopak využívá rozmanitosti okolí i ročních období a fotí v exteriéru. Většina žen, ale i mužů, mívají z focení často velké obavy a ostych. V takovém případě doporučuji se s fotografem sejít předem. Pokud si padnete do noty, nebudete se samotného focení obávat. Pokud by to bylo naopak, je vhodnější se poohlédnout po nějakém jiném fotografovi.

Profesionální fotografování těhotných žen
Profesionální fotografování těhotných žen
miminka-fotky-pardubice
Fotografování miminek Pardubice

Novorozenecké a kojenecké fotografie

U nás dříve fotografování novorozenců bylo poměrně novým oborem. Nyní se toto fotografování stává poměrně běžným. Maminky podobné fotografie vídávaly jen v časopisech, reklamách apod. Fotografování „newborn“ je ve světě běžná služba. V České Republice je ještě spousta žen přesvědčených o nedotknutelnosti šestinedělí a takové fotografování ihned zavrhují a to je veliká škoda. Pokud z různých důvodů nemůžete přijít s miminkem za mnou do ateliéru, může fotografování miminka proběhnout i v pohodlí Vašeho domova. Snímky pořízené do 14.dne po narození uchovají jedinečnou památku na tu úžasnou bytost, která Vám vstoupila do života.

new-born-pardubice
Kojenecké fotografie Pardubice

Kojenecká fotografie Pardubice

Důvodů pro focení právě v druhém týdnu života je hned několik: miminka zachytíte ještě dříve, než začnou nabývat a růst, mají ještě schoulenou polohu z bříška, jsou velmi spavá a na kůži ještě nebývá tak silná vyrážka. Zde platí dvojnásob, že byste se před fotografování měli s fotografem sejít. Jistě to rád udělá, aby Vám popsal, jak takové focení probíhá a zodpověděl případné otázky. Nezapomeňte si také prohlédnout jeho práci i reference. Fotí se v pohodlí domova nebo v ateliéru a výsledné fotografie mohou být v různých stylech. Často jsou použity výrazné doplňky, různé košíky a dekorace. Já volím doplňky a dekorace takové, aby nic nestrhávalo pozornost od toho, co chcete na fotografii vidět – vaše krásné děťátko.

Foto ateliér Pardubice 

Fotím převážně v Pardubicích ale také v Hradci Králové nebo v dojezdové vzdálenosti jedné hodiny autem. Ráda k vám zajedu i dál a ateliér přivezu i k Vám domů. Jak se se mnou nejlépe domluvit na budoucím fotografování?

Fotografické studio Pardubice adresa V zahrádkách 521, Pardubice – Studánka.
Vzhledem k tomu, že často fotografuji v exteriérech na této adrese mne zastihnete málo kdy. Nejlépe je mi zavolat na telefon 605 573 933 a domluvit si schůzku u kávy kde dohodneme co kdy a kde chcete fotit. Nebo mi napište email na radmila.tumova@seznam.cz.