Jak stahovat filmy neomezenou rychlostí?

xshare-stahovani

Dnes je sice moderní sledovat filmy online, nicméně jsou situace, kdy si je potřebujete stáhnout do počítače. Někdy například chcete koukat na film na tabletu cestou do práce či se na něj podívat na notebooku na chatě, kde nemáte připojení k internetu. Až doposud to bylo docela komplikované. Museli jste si vzpomenout dostatečně brzy a film si stáhnout. Trvalo to několik hodin.

Stahování filmů je tak zdlouhavé především proto, že servery, odkud je stahujete, mají omezenou maximální rychlost downloadu. Provozovatelé to dělají z toho důvodu, aby na svých uživatelích vydělali – kdo chce stahovat rychleji (třeba za desetinu času), musí se registrovat a zaplatit. Jistě to znáte. Všichni máme zkušenosti minimálně se službou Uloz.to a existují i jiné podobné (Webshare.cz, Datoid.cz, Sdilej.cz a další).

Nově se ale objevila služba xShare.cz, která nabízí neomezenou rychlost stahování úplně zdarma. Stačí se zaregistrovat a dostanete přístup ke všem výhodám.

Stáhněte film za pár minut

Filmy v průměrné kvalitě mají velikost zhruba 1 GB. Je to neuvěřitelné, ale z xShare.cz jste schopní takový soubor stáhnout za několik minut. Rychlost stahování je neomezená, avšak obvykle ji brzdí vaše domácí připojení. Pokud vám domácí internet běží rychlostí 300 Mbit/s, film se vám stáhne za 27 vteřin. Běžně se rychlosti pohybují okolo 30 Mbit/s, tudíž i tak je doba stahování dost krátká.

Nestahujte zajíce v pytli

Další výhodou xShare.cz jsou přehledně zobrazené základní informace o souborech. Videa ve formátu MP4 lze na webu rovnou přehrávat, takže se můžete rychle podívat na ukázku z filmu. U filmů se objevují také barevné HD značky – modrá značí HD Ready a červená Full HD kvalitu.

Samozřejmě by bylo vhodné zmínit, že na xShare.cz najdete i hromadu jiných souborů než filmů. Služba je u nás relativně nová, každopádně se dá očekávat, že se bude rozvíjet, a soubory tak budou přibývat.

Chcete-li vyzkoušet, o kolik rychlejší bude stahování filmu z nového webu, zaregistrujte se a stahujte neomezeně zdarma.