Je čas na jarní posílení! Kde a jak?

Jaro je konečně tady a vám je při pohledu na vaše tělo tak trochu smutno, protože na něm přes dlouhou zimu přibylo několik faldíků? Chtěla byste být do léta opět ve formě? Máme pro vás hned několik tipů, které vás přivedou k vytouženému cíli. Stačí se odhodlat a začít!

Posouzení stavu

Než se do čehokoliv pustíte, je třeba reálně posoudit váš stav. Změřte se a zvažte se, abyste věděla, jak moc musíte „zamakat“! Setkání s realitou není moc příjemné, ale je to první krok k úspěchu. Na základně výsledků si stanovte reálné cíle, kterých chcete dosáhnout. Napište si je a pověste na viditelné místo. Vaším cílem může být například: Posílení břišních svalů, zadečku apod., zhubnutí o 3 kg a více. Záleží zcela na vás.

casopisprozeny.cz_kentoyafitness_cz_01

Změna jídelníčku

Pokud chcete změnit vaši postavu, musíte změnit jídelníček. Je třeba se vyvarovat nezdravým potravinám a začít jíst více zeleniny, ovoce a dalších prospěšných potravin, ze kterých si vaše tělo vezme vitamíny, minerály a další potřebné látky. Několik tipů, jak správně nastavit jídelníček, najdete v tomto článku.

Cvičební plán

Je třeba si vybrat druh cvičení a sestavit si cvičební plán. Pokud jste se přes zimu nehýbala, začněte dlouhými procházkami. Pro začátek je ideální volbou posilování, díky kterému si velmi rychle vytvoříte fyzičku a posílíte vaše tělo. Naším tipem je Kentoya Fitness posilovna Praha, ve které působí řada profesionálních trenérů, kteří vám pomohou s nastavením cvičebního plánu i se stravováním.

casopisprozeny.cz_kentoyafitness_cz_02

Odpočívejte!

Pokud tělo bude více zatíženo, je třeba mu dopřát i více prostoru pro regeneraci. Skvělé pro vaše tělo může být například solárium Praha. Při pobytu v soláriu se svaly prohřejí a odpočine si tělo i mysl. Doporučujeme také masáže. Výborné je také plavání, při kterém se krásně protáhnete. Doma si můžete zacvičit ještě jógu, která posiluje i kardiov