Jedna kabelka rozhodně nestačí. Pořiďte si kabelky pro různé příležitosti

Pro většinu žen představuje kabelka velmi významný módní doplněk, který je potřeba pečlivě sladit s vybraným outfitem. Dámské kabelky se v dnešní době prodávají v mnoha různých barvách, tvarech a velikostech a jejich výběr by měl být vždy přizpůsoben nejen oblečení, ale také příležitosti, na kterou se chystáte. Jakou kabelku zvolit do práce? Volný čas? Důležitou společenskou událost?

Do práce

Některé ženy mají jednu kabelku pro všechny příležitosti. Dělají však velkou chybu. Taška, kterou zvolíme do práce by měla například být prostorná, praktická, ale také vkusná. Černou koženou kabelkou rozhodně nic nezkazíte a rozhodně by ji měla každá žena vlastnit. Nicméně zkuste občas experimentovat a pořiďte si kabelku také v jiné barvě. Barvu přizpůsobte také ročnímu období.

Volný čas

Pojem volný čas zahrnuje velké množství různých činností. Může se jednat o nákupy, kino, posezení s přáteli a mnoho dalších aktivit. Pro volný čas je tedy téměř na vás, jakou kabelku zvolíte. Pokud bude korespondovat s vaším outfitem a bude pro vás představovat pohodlnou variantu, jistě nešlápnete vedle. Stále oblíbenou klasikou jsou kabelky přes rameno, které vám umožňují mít volné ruce při chůzi a působí velmi ležérně.

Společenské události

Chystáte se na ples, do divadla nebo firemní večírek? Významné společenské události si žádají vkus a styl, a proto také odpovídající kabelku. Psaníčka jsou rozhodně tím nejlepším, co můžete pro tento druh událostí zvolit. Jedná se totiž o elegantní kabelky, které se hodí k šatem či kostýmům. Stejně jako tomu je u pracovních a volnočasových aktivit, černá barva psaníčka je univerzálním řešením pro velké množství zvolených outfitů. Chcete-li však vyniknout a být více originální, pořiďte si tento druh kabelky ve více barevných odstínech.