Jste přepracovaní? Dopřejte si terapii tmou

Vila v podkroví
Vila v podkroví – terapie tmou

Lidé v dnešní době jsou často ve stresu, mají nedostatek odpočinku a celkově mají různé neduhy, které se pojí s hektickým stylem života. Proto je důležité si v životě najít čas i na relaxaci. Podporuje ji mimo jiné terapie tmou. Představme si ji.

Co je terapie tmou

Terapie tmou se ukazuje jako výborný prostředek pro podporu relaxace. Lidé se často zahlcují různými podněty, které je přetěžují, unavují a pak se u nich objevují rozmanité negativní symptomy – bolest hlavy, neklid, úzkost a mnohé další.
Pokud se oprostíte od všech povinností a úkolů, zapomenete na chvíli, že můžete být kdekoliv online, vypnete telefon a schováte se před umělým světlem, nejenže si odpočinete, ale více se přiblížíte sami sobě. Budete vnímat své potřeby a přispěje tak k trvalé pozitivní změně vaší osobnosti.
Terapie tmou přitom není žádnou novinkou, která by reagovala jen na problémy lidí v dnešní době. Tato tradiční metoda pochází z Tibetu a je prověřená tisíciletími.
Místnost - chalupa
Chalupa – terapie tmou

Kam za terapií tmou?

Chcete i vy vyzkoušet terapii tmou se vším, co k ní patří? Navštivte centrum terapie tmou. Jedno se nachází v Kozlovicích, kde na klienty čekají čtyři typově různorodé pobytové místnosti s vlastním sociálním zařízením. Místnosti se liší svým zaměřením. Jedna je vhodná pro rozjímání a hudební vyžití, další kombinuje aktivní využití pro hudbu a sport. Třetí pobytová místnost je určená pro ty, kteří chtějí kombinovat sportovní vyžití s jednoduchým wellnessem, a v poslední místnosti se vám bude líbit, pokud byste rádi kombinovali rozjímání, jednouché wellness a cvičení jógy.
Hlavním tématem centra v Kozlovicích je právě terapie tmou. Ovšem samotné téma je tvořeno více aktivitami. Kromě toho, že si sem lidé jezdí odpočinout, probíhá tu také výzkum terapie tmou na lidský organismus a rovněž tu je poskytovaná odborná garance psychologa včetně terapeutické podpory.
Nebojte se pobytu ve tmě. Může vám umožnit vidět svět a samu sebe jinýma očima. Zkuste to i vy.