Odbourání tuků a celulitidy pomocí dynamické radiofrekvence

velky-f3k3206-1

Zkoušeli jste různé krémy a masti proti celulitidě a marně? Cvičíte a jíte zdravě, ale stále pořád přibíráte? Existuje více možností, jak pokožce navrátit mladistvý vzhled, pevnost a jak zhubnout na problematických partiích. Zkuste to s radiofrekvencí, což je na poli kosmetiky světová novinka dostupná již i v České republice.

Radiofrekvence Pardubice

Kosmetické ošetření pleti Pardubice, pomocí radiofrekvence vás bude stát od 800 stovek korun na hodinu podle typu ošetřované partie, šesté ošetření mají zájemkyně zdarma.

Co je dynamická radiofrekvence?

Dynamická radiofrekvence je metoda ošetřování pleti do hloubky prováděná speciálním kosmetickým přístrojem vyvinutým za účelem redukce celulitidy, odbourání tuku, zpevnění pokožky a vyhlazení vrásek. Kvadripolární radiofrekvenční přístroj využívá bezpečnostní technologii RSS, která zabraňuje bolesti při samotném ošetření a nedostatečnému přenosu energie. Právě přenos energie z přístroje, která se mění v podkoží na teplo, je podstatou této metody. Teplo putující až 3 cm pod kůži zpevňuje a vypíná pokožku na molekulární úrovni stahováním kolagenových vláken. Dodáváním tepla též dochází k zrychlené tvorbě kolagenu a elastinu. Teplo v tukových buňkách urychluje metabolismus, následkem čehož se vaše tukové polštářky zmenšují.

velky-f3k3224

Kosmetické ošetření pleti v Pardubicích

Kosmetické ošetření pleti Pardubice – jedinečnou neinvazivní metodu si můžete na vlastní kůži vyzkoušet v Conture studiu v Pardubicích. Nechejte si zpevnit nejproblematičtější partie na břiše, bocích, zadečku a vnitřní straně stehen. Nebo vyhladit vrásky na obličeji, zbavit se podbradku a povislé kůže na rukou.

Kosmetický salon Conture studio provádí IPL epilace, nyní v akci od 400 Kč podle druhu ošetření. IPL epilace Pardubice zahrnuje fotodepilaci nežádoucích chloupků, akné nebo pigmentových skvrn.

Dokud to nevyzkoušíte, neuvěříte. Objednejte se na kosmetické ošetření v Pardubicích ještě dnes!