Trigema zahájila výstavbu 21 nových bytů na Praze 6 v Řepích

obrazek
Nové byty Praha 6

Během srpna v Řepích začal růst nový bytový dům, který by měl být připravený k nastěhování příští zimu. Bude se jednat o prémiové bydlení v příhodné lokalitě vybavené nejmodernějšími technologiemi.

Společnost Trigema Building staví na ulici Čistovická, kde ještě loni stál nevyužívaný a zchátralý objekt restaurace. Jedná se o perspektivní lokalitu Prahy 6, v níž se nachází lesopark Řepy, Obora Hvězda, Ladronka a další atraktivní možnosti trávení volného času. Blízko nových bytů na Praze 6 je také Zličín s obchodním centrem Metropole a Avion Shopping park.

Výstavba bytového projektu v Řepích bude patřit k nejlépe vybaveným možnostem bydlení. Pětipodlažní objekt nabídne 21 bytů ve velikostech od 1+kk do 4+kk, ozdobí ho přepychové terasy s úžasným výhledem a pyšní se především inteligentním ovládáním pomocí smartphonů a jiných přístrojů.

Všechno půjde nastavit elektronicky

Na dům jsou používány výhradně kvalitní stavební materiály a postupy, bude mít energetickou náročnost třídy B. Počítá se s tím, že spotřebiče, topení, rekuperační jednotky i zabezpečení by se měly ovládat dálkově ze smartphonu či jiného zařízení. Chybět nebude dokonce kamerový systém u v chodu, v garážích a sklepích.

Dům bude zařazen do kategorie Chytrého bydlení. V nových bytech na Praze 6 si na dálku odečtete spotřebu či prohlédnete, zda bere dítě ze sklepa správnou zavařeninu.

Nové byty Praha 6
Nové byty Praha 6

Designový skvost s velkou terasou

Výstavba 21 nových bytů na Praze 6 probíhá podle architektonického návrhu kanceláře ADNS architekt. Studio OOOX stojí za návrhy interiéru, které budou moci majitelé bytu pro svoji jednotku využít. Vše je navržené tak, aby to spolu ladilo.

Koncern Trigema už za sebou má několik podobných bytových projektů, které se vydařily na jedničku. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se přímo na web Ziprealty zabývající se developerskými projekty na území Prahy. Určitě zjistíte, že nejen nové byty na Praze 6 by se mohly stát vaším šťastným domovem.