Nechte si vytvořit vzpomínku na letní dovolenou

b1s2
Fotoknihy z vlastních fotografií

Zažili jste během letošních letních měsíců něco mimořádného, na co budete ještě dlouho vzpomínat? Nechte si vytvořit vzpomínku na povedenou dovolenou, vydařenou akci s přáteli či první léto s vaším malým miminkem. Žádné momenty se v životě neopakují dvakrát, a tak stojí za to si ty dobré uchovat v paměti.

Nejlepším prostředkem pro uchovávání vzpomínek jsou každopádně fotografie. S dnešními smartphony pořizujeme fotografie denně, jenže díky tomu si jich bohužel vůbec nevážíme. Vyfotíme stovky snímků měsíčně, ale většina z nich zůstane uložených jen někde v počítači a nikdy už se na ně nikdo nepodívá. Chcete-li mít pěknou vzpomínku, musíte fotografie nějak zhmotnit.

Album je příliš obyčejné

Zřejmě vás napadlo snímky vyvolat a založit do alba, protože dřív se to dělalo běžně. S digitálními fotkami jdou však dělat mnohem zajímavější věci. Můžete si je nechat vytisknout na tričko, polštářek, hrneček či poskládat je do knihy. Právě fotokniha z vlastních fotek je krásnou vzpomínkou na prožité letní dobrodružství.

Fotoknížka vypadá mnohem slavnostněji než album. Fotky jsou v ní natištěny na pevno, takže vám nikdy nevypadnou a neztratí se. Mohou být doplněny popiskem, vše je přivedeno k dokonalosti barvitými obrázky či pěkným pozadím.

Fotoknihu si navrhnete úplně podle sebe

Výroba fotoknih je mnohem zábavnější než pouhé nastrkání fotek do alba. Na Fotoknizky.cz to probíhá tak, že si vše sami naklikáte. Zvolíte si formát knihy a jeden z mnohých motivů, v online editoru nahrajete a umístíte fotografie, přidáte popisky. Po objednání bude vaše fotokniha zhotovena a do sedmi dnů ji budete mít doma.

Fotoknížka je také úžasným dárkem pro vaše blízké, kterým chcete připomenout společné chvíle nebo ukázat například první rok života vašeho dítěte. Nejspíš vás překvapí, že vás takový pěkný dárek nevyjde vůbec draho. Knihy formátu A5 začínají na Fotoknizky.cz zhruba na 300 korunách. Lepší nabídku u konkurence pravděpodobně nenajdete.

Máte nějaký prázdninový zážitek, na který budete dlouho vzpomínat?