Kde nakoupit na jednom místě dětské hračky, knížky a dekorace do pokojíčků?


Dlouhé zimní dny bývají pro nejmenší členy rodiny občas nudné. Když s nimi nemůžete jít kvůli nevlídnému počasí na čerstvý vzduch, musíte je zabavit jinak. Ani časté sezení u počítače nebo tabletu pro ně není ideální. Udělejte si chvíli čas a pořiďte jim dřevěné hračky, kreativní tvoření a knížky.

Při výběru produktů pro malé princezny a nezbedy dbejte na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Ruku na srdce. V dnešní době je k dostání i levnější zboží, ale to se většinou ihned rozpadne a neplní svou funkci. Zaměřte se na dřevěné hračky, tvoření pro děti, omalovánky a pracovní sešity. To vše nabídne vašim ratolestem smysluplný zdroj zábavy i učení.

Pro holku, nebo kluka?

Je úplně jedno, zda hledáte hračky pro chlapce či dívku. Jen musíte vědět, co by si váš potomek přál. Zajímá-li se o vláčky, pořiďte mu vláčkodráhu Bigjigs i s vagónky a mašinkou. Preferuje-li plyšáky, zalíbí se mu milé postavy a zvířátka Little Dutch, Petitcollade i B-Toys. K nejoblíbenějším hračkám patří stavebnice Jeujura, Djeco, Janod a New Classic Toys. Zábavné prvky ze dřeva jsou šetrné k přírodě i vašim miláčkům. Když k nim přikoupíte úložné boxy na hračky, o pořádek bude postaráno.

Knížky a pracovní sešity

Jakmile si v e-shopu Kids Paradise vyberete hračky a úložné boxy, zaměřte se na kreativní tvoření pro děti. Předškolákům zakupte dětské knížky a pracovní sešity i zábavné tvořivé sady. Populární jsou výtvarné sestavy, samolepky, malování, modelování i razítka. Nakonec se mrkněte na dekorace do dětských pokojíčků, kde najdete mimo jiné nádherné koberce, ale také dětské povlečení a dětská svítidla. Prohlédněte si pestrou nabídku internetového obchodu a přikupte dětské lahve, boxy na svačinu, oblečení nebo boty. Na jednom místě pro své ratolesti pořídíte vše, co potřebují.