Kde v Praze zaparkovat, pokud letíte na dovolenou letadlem?


Zlákala vás návštěva cizích krajů a chystáte se na dovolenou, na kterou vás dopraví letadlo z letiště Václava Havla v Praze? Jestliže jste aktivní řidičkou s vlastním vozem, určitě jste zvažovala dopravu na letiště po vlastní ose. 

A proč vlastně ne? Je to pohodlné, cesta na letiště bude ve vaší režii a odlet a přílet v pozdních nočních či brzkých ranních hodinách nebude problém. My vám poskytneme odpovědi na to, kde vůz zaparkovat.

Parkování na letišti pro všechny

Obáváte se parkování na letišti, protože s ním nemáte zkušenosti? Je běžné, že lidé mají strach z neznámého. Naštěstí existují firmy, které i běžné věci dokážou povznést na vyšší úroveň a udělat z nich tak příjemný zážitek. Jak tedy parkovat na letišti Praha? Odpověď zní: jednoduše. Se svým vozem přijedete na vyznačené místo, cestou na letiště klíče od auta předáte u příslušné kanceláře společnosti, která má parkoviště na starosti a vydáte se do letištní haly.

Dovolená pro váš vůz

A víte, co je na parkování na letišti skvělé? Během vaší dovolené si zaslouženou dovolenou užije i váš vůz. Společnost, která parkování zprostředkovává, totiž váš vůz přeparkuje na bezpečné a kamerami střežené místo a před vaším návratem vůz i důkladně vyčistí.

Kvalitní parkování za hubičku

A to nejlepší jsme si nechali na závěr. Čím delší bude vaše dovolená, tím výhodnější bude cena za parkovné. Dopřejte sobě i svému automobilu dovolenou a nelamte si hlavu s vysokými částkami vydanými za parkování. Doby, kdy bylo parkování na letišti určené pouze pro VIP, jsou dávno pryč. Nyní si jako VIP můžeme připadat všichni.

Chystáte-li se tedy na dovolenou a odlétáte z letiště Václava Havla v Praze, svůj vůz zaparkujte přímo na letišti. Nejenom, že mu bude dopřána péče, ale po vašem příletu již bude připravené k vyzvednutí.