Luxusní bydlení na pražském Žižkově aneb nové byty na Praze 3


Zajímáte se o novinky ze světa nemovitostí? Rády jste v obraze a víte o všem, co se na poli bydlení stane? Dovolte nám, abychom vás blíže seznámili s právě probíhající výstavbou nových bytů na pražském Žižkově. Jak se projekt jmenuje, kdo za ním stojí a jak bude vypadat?

Byty u parku

Nové byty na Praze 3 vznikají nedaleko žižkovského parku Židovské pece. A jelikož i nedaleká čtvrť Malešice právě prochází velkými změnami a vznikají v ní nové bytové projekty, bude pražský Žižkov moderní a vysoce žádanou lokalitou. Projekt nese název Byty u parku, podle již zmíněné blízkost parku Židovské pece a poskytne 272 nových bytů a dva výjimečné ateliéry.

Moderní design a praktické řešení

Kromě moderního bydlení se mohou budoucí rezidenti těšit také na funkčnost a eleganci. Byty na pražském Žižkově se budou totiž nacházet v nízkopodlažních domech, které tak dají vyniknout balkonům, terasám a zahradám, které jsou součástí každého bytu. Architektonické studio Architecture Interior Project, které za projektem stojí, má na svém kontě již celou řadu realizovaných moderních bytů po celé Praze i v zahraničí.

Proč právě pražský Žižkov?

A co vedlo ke vzniku bytového projektu Byty u parku právě na pražském Žižkově? Tato čtvrť na Praze 3 již potřebovala nový kabát a zatraktivnění pro její obyvatele. A právě výstavba nových moderních bytů se ukázala jako skvělý tah. Díky tomu, že dostane Žižkov novou podobu, přiláká nové rezidenty a bydlení na Praze 3 se stane oblíbenou lokalitou, která již nebude přehlížena. A třeba to povede i ke vzniku nových kaváren, restaurací a bister.

Jste-li zvědavé, jak projekt Byty u parku vypadá, podívejte se na kresebné návrhy a fotografie z již probíhající stavby. Ta bude finišovat v roce 2022, kdy je plánovaná kolaudace a následně již budou byty volné k nastěhování a osídlení novými rezidenty.