Láká vás nechat si upravit účes od profesionálů?

Chodíte pravidelně ke kadeřníkovi, nebo se odbýváte a vlasy si stříháte sami? Máte pocit, že je čas na změnu, neboť se vám váš účes okoukal? Máte obavy, že výsledek nebude podle vašich představ, a tak raději zůstanete u původní úpravy vlasů? Přemýšleli jste nad návštěvou profesionálního kadeřnictví, kde vás určitě nezklamou? Tak směle do toho.

Kadeřnictví, které je chic

V profesionálních kadeřnictvích na vás již na první pohled dýchne elegantní atmosféra. Punc exkluzivity dodává speciálně proškolený tým s dokonalým přehledem o posledních módních trendech. Důkazem o úspěšnosti kadeřnictví jsou pak certifikáty z nejrůznějších vlasových show.

Základem úspěchu kadeřnictví Praha jsou především vlasoví stylisté. Ti se ve svém oboru neustále vzdělávají, jejich školiteli jsou zejména francouzští kadeřníci. Od nich pak přejímají nejnovější módní trendy ve vytříbeném stylu francouzské elegance.

Nejedná se pouze o kadeřnický salon

V kadeřnickém salonu vás nejen perfektně ostříhají, ale poradí si i se slavnostními účesy. Zároveň je to místo odpočinku, neboť během vlasového zábalu si můžete vychutnat lahodný drink či výbornou kávu.

Kadeřnictví pro všechny

Už dávno neplatí, že kadeřnický salon je pouze doménou žen. Rádi zde uvítají muže i děti, pro které mají připravené speciální střihy. Dámy si mohou nechat vlasy ošetřit regenerační kosmetikou, jež účes oživí, vlasům vrátí přirozený lesk a krásně je vyhladí.

Spolupráce s předními kosmetickými značkami

V kadeřnictví se používá kosmetika výhradně předních světových značek, jako jsou Kérastase, Essensity, L´Oréal Professionel a Schwarzkopf. Na nepoddajné, krepaté a suché vlasy se osvědčila značka Bio Ionic Agave bez obsahu nebezpečným chemikálií. Vlasy jsou poté až 12 týdnů vyhlazené a působí zdravým dojmem.