Letní prázdniny nabádají k jazykovým kurzům

Období dovolených je tím pravým časem, kdy se můžete konečně začít učit nějaký nový světový jazyk, či oprášit své znalosti a zdokonalit se v jazyku, který již ovládáte. Jazykové kurzy je možné absolvovat jak u nás, tak v zahraničí.

Vybírejte až z 20 jazyků

Jazyková škola má pro vás nachystanou skutečně nepřebernou nabídku. Mezi nejpopulárnější kurzy patří angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština a ruština. Není ovšem žádným problémem naučit se skandinávským jazykům, čínsky, japonsky, turecky, arabsky, řecky atd. Jak bylo zmíněno výše, studium absolvujete formou individuální výuky či letních jazykových kurzů.

Kurzy v hlavním městě

Pokud uvažujete nad kurzy angličtiny v naší metropoli, můžete navštěvovat jazykovou školu s více jak 15 lety zkušeností přímo na Václavském náměstí. Proč patří tato škola mezi nejoblíbenější? Naučíte se zde anglicky skutečně kvalitně, neboť se neklade důraz pouze na opakování slovíček, nýbrž také na konverzaci, překlad, tlumočení a zahraniční kurzy s rodilými mluvčími v autentickém prostředí.

Nabídka na míru

Jazykové kurzy Praha vám nabídnou takovou formu kurzů, jež bude zcela odpovídat vašim představám. Pomocí kurzu obecné angličtiny rozvinete své dovednosti v oblasti mluvení, čtení, psaní a poslechu. Stay in Touch vám dopomůže zůstat s angličtinou v kontaktu, aby vás nepřekvapilo, když na vás někdo zničehonic promluví anglicky. Dále jsou připraveny kurzy specializující se na anglickou konverzaci a angličtinu pro právníky či lékaře. Nechybí ani pomaturitní studium angličtiny.

Proč se rozhodnout pro Institut jazykového vzdělávání v Praze?

Kromě výše zmiňovaného se škola může pochlubit nespočtem referencí od významných firem, více jak 190 profesionálními lektory s osobním a aktivním přístupem nebo pravidelným objektivním vyhodnocováním kurzů.