Líbí se vám muži v elegantním saku?

20430

Trochu hloupá otázka, že? Každá žena se ráda podívá na upravené muže, kteří se umí oblékat. Dospělý muž by měl přenechat mikiny a čepice s rovným kšiltem dospívajícím a sám si najít elegantnější styl. Naučte toho svého nosit sako.

Většina mužů bohužel nemá saka v oblibě. Mají je spojená jen se společenským oblekem a kravatou, která je škrtí. Avšak takhle už to dneska dávno nefunguje. Sako se nenosí jen jako společenský oděv, pánové ho mohou obléknout třeba na rande, obchodní schůzku či návštěvu u vašich rodičů. Hned udělají lepší dojem.

Pohodlné sako je základem šatníku

Když svému partnerovi ukážete, že existují i pohodlnější saka, než ta, co zná z obleků, jistě si je zamiluje. Trendem dnešní doby jsou bavlněná sáčka, která rozhodně nikde neškrtí a jsou stejně pohodlná jako mikina. Kravata se k nim nosit nemusí. Černé nebo béžové stylové sako se dá sladit se spoustou barev, takže ho pánové určitě unosí. Minimálně jedno společenské sako by měl mít v šatníku každý muž.

S čím vším se dá kombinovat

Záleží na příležitosti, kvůli níž ho muž obléká. Do práce, kde není vyžadován společenský oděv, se může hodit čisté jednobarevné tričko či polo košile. Pro slavnostnější události (např. oslavy, jednání s obchodními partnery) je pak možné pod něj obléci hezkou košili. S kalhotami si vůbec nemusíte dělat starosti. Moderní slim fit sáčko padne k obyčejným džínám či jednobarevným chinos kalhotám.

Kde nakoupit

Vzhledem k tomu, že se pánské sako stává stále běžnější součástí denního outfitu, seženete ho prakticky kdekoliv. Nejlepší bude, když si ho vaše polovička osobně vyzkouší, ale pokud mu chcete udělat překvapení, stačí ho pořádně změřit. Jestli už nějaké sako doma má, půjčte si ho a objednejte nový kousek podle změřené velikosti. Překrásná saka z kvalitního materiálu, která se dají vzít k různým příležitostem, najdete v e-shopu Taxido.cz.