Oblečte ho do šik vesty!

2554

Máte muže, který musí nosit do práce oblek? Každý den se vrací domů a neodpustí si několik peprných slov, které směřují k jeho obleku? Cítí se v něm nepohodlně a nejradši by se ho zbavil? Pomozte mu a upozorněte ho, že i společenská vesta je přípustná. Nosit ji může i bez saka. Jak pro něj vybrat tu nejlepší, která mu pomůže cítit se mnohem lépe?

Jako hlavní prvek elegantního outfitu

Dříve byla vesta jen nudnou součástí klasického pánského společenského oděvu. Současná módní pravidla už nejsou tak přísná, takže si pánové mohou dovolit obléci pouze vestu a sako nechat doma. V tomto případě je třeba dbát na to, aby vesta vypadala velmi elegantně. Trefou do černého je určitě model s prodlouženým výstřihem. Vypadá stylově, mužskou postavu opticky protáhne a zúží a současně dává i prostor pro kravatu. Když vsadíte na dvoubarevnou variantu, není ani kravata potřeba. Společenská vesta vynikne a váš muž se bude cítit pohodlně.

Aby vám neudělal ostudu…

Nosí se na košili s dlouhým rukávem. Pokud to etiketa dovoluje, je možná i vesta k džínům. Tato kombinace ale patří spíše na párty a jiné méně formální akce. Musí perfektně sedět na těle. „Plandavé“ či extrémně upnuté modely nejsou přípustné. Je naopak dovoleno mít rozepnutý poslední knoflíček, stejně se nosí i sako. Je-li vesta doplňkem obleku, musí s ním ladit materiálově i barevně. Barvou se může odlišovat pouze kravata. Spodní část vesty by rozhodně neměla překrývat pásek.

Inspirujte se nejlepšími

Sehnat moderní vestu není těžké, když se podíváte na nabídku www.taxido.cz. Nabídku tvoří klasické jednobarevné i stylové vícebarevné vesty ve slušivém střihu slim – fit, který zvýrazňuje tvar mužské postavy. Jejich nezbytnou ozdobou je řemínek či lem u kapsiček v odlišné barvě. Mají zde velikosti od S po XXL, i vašemu milému jistě vyberete tu pravou.