Tílka a topy bez rukávů? Ideální nejen na léto

girl-926199_1280

Léto přeje tričkům bez rukávů, a to v pánské, dámské i dětské verzi. Ruce máme volné, lépe se opálíme, tolik se nepotíme, je nám zkrátka příjemněji. Tílka jsou tedy nezbytnou součástí letního šatníku pro většinu lidí, pro každou postavu se najde vhodný střih. Nemusí být nutně upnutá, volnější střihy skryjí určité nedostatky postavy, a navíc více „větrají“.

Předveďte vypracované ruce a hrudník

Tílka nosí muži i ženy, pánové ovšem někdy mívají k tomuto oděvu výhrady, a jakmile nemají moc vypracované ruce, zdráhají se je nosit. O důvod více proč začít cvičit, pro další sezonu máte účinnou motivaci. Rozhodně lepší odhalit svaly v tílku a nemít opálené rukávy, což pak u vody nevypadá dobře. Dámská a pánská tílka se hodí na sporty, dovolenou i běžné nošení. Jsou sportovnější i romantickým kouskem šatníku, podle toho, jaký mají střih a zdobení. Vypadají hezky ke kraťasům, sukním i kalhotám, vyniknou vypracované ruce a hrudník, takže jestliže se o své tělo staráte, směle jej předveďte v dobře padnoucím kousku.

Dámská tílka z příjemných materiálů

Pro ženy jsou dámská tílka jedním z nejoblíbenějších typů letního oblečení. Jsou lehká, vyrábějí se v moha barvách a podobách, široká je i škála materiálů. Pozor na hodně umělé tkaniny, nebudou v horku příjemné, nepropustí pot a nebudete v nich „dýchat“. Přednost dejte bavlně a funkčním materiálům. Od věci nemusí být příměs elastanu.

Multifunkční kousek šatníku

Triček bez rukávů není nikdy dost. Bojíte se, že tílka dostatečně neunosíte, protože počasí je vrtkavé a léto krátké? Není důvod, jsou totiž multifunkčním kouskem nositelným celoročně. Oblékněte tílko klidně pod košili, mikinu, svetřík nebo tričko. Zahřeje, bude vypadat zajímavě a vkusně, ozvláštní celý váš outfit. A jakmile by vám bylo v interiéru horko, klidně horní vrstvy svlékněte a můžete překvapit tím, co máte pod nimi. Budete se cítit příjemně a vyzrajete nad přechody ze zimy do horka.