Najděte si vysněnou kabelku


Pomalu nám přichází další roční období a není důležité, zda jste milovnicí zimy nebo léta, ale jestli už víte, jaké nové módní trendy přicházejí. To, co bude „frčet“ v rámci oblečení lze snadno zjistit z módních přehlídek, časopisů, portálů či “jen tak venku mezi lidmi”. Jak to ale poznáte u kabelek? Pojďme se na to společně podívat.

Zkratka pro ty, kteří hledají tipy, jak vybrat crossobdy kabelku nebo jak vybrat psaníčko na ples.

Kabelky a jejich trendy

Pomalu nám přichází další roční období a není důležité, zda jste milovnicí zimy, nebo léta, ale jestli už víte, jaké nové módní trendy přicházejí. To, co bude „frčet“ v rámci oblečení lze snadno zjistit z módních přehlídek, časopisů, portálů či “jen tak venku mezi lidmi”. Jak to ale poznáte u kabelek? Pojďme se na to společně podívat.

Zkratka pro ty, kteří hledají tipy, jak vybrat crossbody kabelku nebo se snaží vybrat psaníčko na ples.

Kabelky a jejich trendy

Máme tu hned několik trendů, ze kterých si tu svoji „nej kabelku“ vybere skutečně každá žena. Začít můžeme “nestárnoucími” řetízky, které stále patřit mezi hity. Je to pokračující trend již několik sezón, který i letos hraje prim.

Podíváme-li se na typy kabelek, dá se říct, že malé kabelky pofrčí. Mužským se sice těžko vysvětluje vhodnost a potřeba mini kabelky, do které se vejde sotva pár drobností, jenže ženy vědí, jak důležité je být sladěná do nejmenšího detailu a mít u sebe vše potřebné. A vyboulené kapsy nejsou řešení, což by mělo platit i u pánů.

Už jste slyšeli o tzv. bucket bag? Pokud ne, tak nejspíš uslyšíte, anebo o nich víte ale, pod termínem „kyblíkové kabelky“, jelikož mají tvar jako kyblíček. V kurzu budou zejména ty z kůže a s kontrastními detaily.

Zároveň na výsluní se stále hřeje, a je potřeba na ně nezapomínat, typ kabelky označený jako crossbody. Ocení je především všechny praktické ženy, které si přejí mít volné ruce a kabelku u těla.

Když se podíváme na barvy kabelek, je výhled zaměřený na bílou barvu, a to ve všech jejich odstínech. Zároveň u společenských a luxusnějších kousků budou i nadále hrát prim barvy jako klasická černá a červená.

Pokud hledáte inspiraci na stylové kabelky pro aktuální rok, můžete si prohlédnou naši fotogalerii.

3 Tipy na světové značky kabelek, které jsou v ČR neznámé

Většina žen a možná i mužů má ráda, když na sobě mají pěkné oblečení, jsou sladěné a cítí se skvěle. Co může rozbít takto nádherně připravený out-fit a dobrý pocit je někdo, kdo má úplně stejný kousek oblečení nebo módního doplňku. Aby se vám něco podobného nestalo u kabelek, připravili jsme tip na 3 značky, které jsou světově známé, ale v ČR ještě neobjevené. Kdo by nechtěl mít světově známou kabelku, a při tom byl jediný kdo ji má (tedy v Čechách 😊 ).

Cuoieria Fiorentina

Z údolí Florencie v Toskánsku k nám přichází kvalita, tradiční ruční zpracování kůže bez chemikálií a v jedinečném toskánském stylu. Společnost se už od svého založení pyšní zaměřením na kvalitu, a proto se nemusí stydět za heslo „kabelka na celý život“. 

Sortiment Cuoieria Fiorentina zahrnuje dámské i pánské kabelky, opasky, peněženky, pouzdra a další kožené výrobky. Design produktů lze beze všeho označit za „nadčasový“ a zároveň velmi přizpůsobivý. Kolekce jsou sofistikované, všestranné a mladistvé, ale zároveň čerpají z tradičního řemesla.

Kdo by nechtěl, kvalitní kabelku v nádherném designu a vyrobenou podle tradičních postupů.

Fiorelli

Další módní značku, kterou můžete nalézt v některém z vyhlášených módních regionů je Fiorelli. Své postavení na módním trhu si vydobyla již před 30 lety a stále je velmi populární. V polovině devadesátých let minulého století se zaměřila na mladou klientelu, a to nejen ve své domovině ve Velké Británii, ale po celém světě. A slavila úspěch.

Na(ne)štěstí (pro znalce a milovníky kabelek) se stále jedná o poměrně málo známou značku v našich luzích a hájích oproti zbytku světa. Proto když si vezmete Fiorelli kabelku ven, těžko naleznete někoho se stejným kouskem, tedy aspoň u nás v ČR.

Světová kabelka, kterou v ČR budete mít jen Vy.

S. Fiorentino

Další světově známá značka, ale v ČR zatím neobjevená je francouzská S. Fiorentino. Výrazným znakem značky je kombinace textilu a ekokůže, zdůrazněná nadčasovým stylem kabelek a módních doplňků.

Elegance a prostor, to je kabelka S. Fiorentino.

Od této francouzské značky si můžete vybrat od módní a prostorné kabelky s minimalistickým designem přes různé doplňky až po kožené peněženky. Na své si přitom přijdou ženy i muži. 

Prohlédněte si i další světové značky kabelek a módních doplňku.

Potřebujete poradit s “fashion” a ještě by se hodilo “dát se do gala”? Za zvážení stojí návštěva www.GalaFashion.cz