Naučte se sociálním dovednostem na seminářích pro veřejnost

MotivP - kurzy pro veřejnost
MotivP – kurzy pro veřejnost

Naučili jste se ve škole lecčemu, ale být asertivní a dobře vycházet se svým šéfem vám moc nejde? Spolupráce s obchodními partnery vázne a na vině je nejspíš váš neefektivní způsob komunikace? Naštěstí všechno se dá hravě dohnat. I ti nejméně průbojní se mohou stát mistry argumentace a naučit se, jak se prosadit. Existují specializované agentury, které vás efektivně vyškolí právě v těch oblastech, které se ve škole neprobírají nebo se jim učitelé málo věnují.

Otevřené kurzy podzim 2016

Využijte možnost přihlásit se na podzimní semináře brněnské agentury MotivP určené pro širokou veřejnost. Podmínkou není psychologické vzdělání, ale pouze nadšení a zájem o probíraná témata. Aktuální semináře MotivP se zaměřují na koučink, prezentační dovednosti, sebepoznání a seberozvoj, firemní etiketu a předcházení konfliktů na pracovišti. Mezi témata nově otevřených kurzů patří také problematika rozvoje kritického myšlení, efektivní komunikace, asertivita, vyjednávání, behaviorální interview a jiné. Šéfové a šéfky týmů ocení kurzy praktické psychologie pro manažery, efektivního vedení porad a semináře týkající se správného výběru lidí do týmu, případně také účelného vedení týmu. Pro firemní personalisty a zájemce o oblast řízení lidských zdrojů je určena série přednášek Akademie profesionálního assessora, které povede známý psycholog a zakladatel MotivP František Hroník.

Informace o agentuře MotivP

Brněnská agentura MotivP s.r.o. primárně poskytuje firemní vzdělávání a poradenství firmám, jednou za čas ovšem také vede srozumitelné a přínosné semináře pro veřejnost. Právě nyní jsou otevřené kurzy pro veřejnost na celý podzim 2016. Na své si přijdou řadoví firemní pracovníci i vysoce postavení manažeři. Každý se může zdokonalit ve svých sociálních dovednostech, rozvinout svůj potenciál a být úspěšný. Naučené dovednosti uplatníte nejen v práci, ale i v každodenním životě. Pokud se budete chtít přihlásit na některý seminář, potřebné kontakty pro registraci najdete na stránkách MotivP.