Originální novoročenky, překvapte netradičním přáním

Originální novoročenky, foto: kyoprint.cz
Originální novoročenky, foto: kyoprint.cz

Venku pofukuje podzimní studený vítr. Mlčky kráčíte směrem k domovu. Hlavou vám probíhá spousta úvah. Procházíte kolem vašeho oblíbeného obchodu. V tu chvíli se zastavíte a překvapeně nahlížíte do první vánočně vyzdobené výlohy. Dominuje jí jednodušše ozdobený stromeček s nazdobenými balíčky. Čas tak rychle letí. Ani se nenadáte a budete shánět dárky pro rodinu a své blízké. Co si to letos ulehčit a nenechat nákup na poslední chvílí? I novoroční přání lze zajistit v dostatečném předstihu.

Netradiční přání

Překvapte tento rok své blízké a kolegy originalitou vašeho vlastního přání do nového roku. Jde to přece jednoduše prostřednictvím online objednávky na internetu. Stačí si vybrat typ novoročenky 2017. Uvedete údaje o sobě nebo vaší firmě, zvolíte písmo, jež vás zaujme, a jeho barvu. Nezapomeňte dodat text vašeho přání případně doplněný o logo společnosti. Můžete si vybrat z až 1000 druhů autorských blahopřání. Nebo si podle vlastního uvážení v online aplikaci sami navrhnout grafický vzhled přání. Fantazii se meze nekladou a důležitá je spokojenost s konečnou podobou. Celková cena se vám navíc zobrazí v cenovém kalkulátoru. A pokud máte ještě nějakou otázku, lze vše řešit osobně nebo prostřednictvím telefonu.

Novoročenka s vločkami a soby, foto: kyoprint.cz
Novoročenka s vločkami a soby, foto: kyoprint.cz

Originální a svižně dodané

Po odeslání objednávky vám do 2 pracovních dnů příjde email s grafickým náhledem přáníčka. Pokud se vám jeho úprava bude líbit a odsouhlasíte vzhled, můžete se z nich těšit již za 8 pracovních dnů. Netradiční vzhled novoročních přání je zaručen použitými tiskovými metodami, jako jsou ražba, termografický tisk, výsek, digitální výsek a slepotisk. Můžete se rozhodnout z až 50 druhů kvalitních papírů včetně speciálních metalizovaných typů a pergamenu. Dopisní obálky bývají samozřejmě zahrnuty v ceně. Zakázku je možné odeslat i do zahraničí.