Nebojte se objednávat parfémy z internetu

perfume-791698_1280

V dnešní době si můžeme objednat přes internet třeba rohlíky a kurýr nám je doveze až domů. Je to nesporná výhoda a mladí lidé této možnosti často využívají. Jenže nakupovat některé věci bez osobního vyzkoušení může být problematické. Jak objednat parfém, aniž byste vyzkoušela vůni?

Základem je vybrat si poctivý e-shop s nabídkou cenově přijatelných vůní. Využijte toho, že na internetu se dá většina výrobků včetně parfémů sehnat značně levněji než v kamenných obchodech. Na rovinu říkáme, že kupovat přes internet parfém za 1500 Kč, se kterým nemáte předchozí zkušenosti, je dost riskantní. Když zvolíte levnější variantu, nebude vás tolik mrzet, kdyby vám náhodou přece jen nevoněla. A levnější v tomto případě rozhodně neznamená méně kvalitní. Levné parfémy pro ženy se mohou rovnat těm značkovým.

Neplaťte za zbytečnosti

U značkových parfémů totiž stejně platíte jen za značku. Firma musela zaplatit celebritu, která jejich vůni propaguje, drahou reklamu, speciální lahvičku a také jméno. Málokdo tohle ví, ale pokud se parfém prodává beze jména, je daleko levnější. Ověřit si to můžete na esParfémy.cz. Tam prodávají vůně pod čísly a v obyčejných lahvičkách, aby byly pro zákaznice levnější. Kvalita však neklesá, voní jako originál. Máme vyzkoušeno, že se nejedná o žádné náhražky. Za tu cenu navíc nemusíte mít strach objednávat přes internet, všechny dámské vůně jsou tam v současnou chvíli zlevněné na 410 Kč. Všechny byly vyrobeny v ČR podle nepřísnějších předpisů a norem EU.

A kdybyste se přece jen bály objednat si něco, co si nemůžete vyzkoušet, máme pro vás jednoduché vodítko. U každého parfému je uvedeno, zda se jedná o orientální, květinovou, dřevitou nebo svěží vůni. Podle toho se snadno rozhodnete.

Svěží: Obvykle voní po citrusech nebo něčem podobně lehkém. Osvěží vás stejně jako čerstvý vzduch po bouřce. Skvělá volba pro všechny ženy, které hledají něco mladistvého.

Květinová: Například vůně růží, lilií či jasmínu. Na vůních květin snad ani není co popisovat, jsou jemné a svůdné, dodají pocit ženskosti.

Dřevitá: Perfektní pro všechny dámy, které potřebují něco důmyslného. Do této kategorie spadá vůně cedru nebo santálového dřeva. Pánské vůně jsou hodně často dřevité, takže si vzpomeňte na kolínskou svého přítele.

Orientální: Pozor na to, tyto dámské vůně jsou velmi výrazné. Ideální pro vzrušující a smyslné osobnosti. Zahalí vás třeba tóny vanilky, pižma, muškátového oříšku nebo koriandru.