Nejlepší rodinné bydlení v Praze nedaleko zeleně i centra města


Sháníte vhodné bydlení pro svou rodinu? Toužíte po klidu, tichu a blízkosti přírody, ale nechcete opustit hlavní město? Máme pro vás tip na bydlení, které kombinuje dostupnost služeb, přírody, kulturního vyžití i centra Prahy.

Pražský Smíchov je snovou lokalitou vhodnou pro všechny

V případě, že hledáte vhodné bydlení pro rodinu v Praze, měli byste dát šanci pražskému Smíchovu. Tato oblast, která spadá pod Prahu 5, totiž postupně mění svou tvář a stále více se stává snovou lokalitou pro bydlení. Přispívá k tomu zejména to, že je skvěle dostupná, báječně občansky vybavená a nabízí také dostatek zeleně, která se dá využít k procházkám i sportování.

Poznejte atraktivní rezidenční projekt Vilapark Klamovka

Rodinné bydlení v zeleni, nedaleko centra města a v tiché a klidné oblasti nabízí aktuálně vznikající rezidenční projekt Vilapark Klamovka. Jak již jeho název napovídá, bude se nacházet nedaleko zámeckého parku Klamovka. Tým architektů spojil moderní bydlení s tradičním a výsledkem je osm bytových domů, které se dělí na dvě sekce.

Rodinné bydlení v bezpečí, tichu a zeleni

První sekce, označená písmenem A, je zamýšlena pro milovníky velkoměstských bytů. Druhá část, byty typu B, jsou určeny rodinám s dětmi. Budou se totiž nacházet v těsné blízkosti přírody a budou obklopeni bezpečným prostorem, který bude ideální pro dětské hry. Přestože byty jsou v prodeji již od roku 2021, stále je možné vybrat si z volných bytů a splnit si tak sny o dokonalém rodinném bydlení. Ukončení projektu je plánováno na rok 2024.

Přestože se může zdát, že bydlení v Praze je pro malé děti nevhodné, není tomu tak. Rezidenční projekt Vilapark Klamovka na pražském Smíchově je totiž ukázkou toho, že i velkoměstské byty mohou být umístěné v klidné oblasti vhodné pro děti a obklopené přírodou.