Nevyhazujte! Recyklujte!

Zhlédli jste se v minimalismu? Tak mu dejte šanci. Pak ale budete muset vybavení své domácnosti zredukovat na minimum. Poradíme vám, co udělat se zbytkem. To jednoduše prodáte. 
Víte, co se říká? Že úklidem v domácnosti uklízíme i v naší duši. Proto si vyhraďte nějakou sobotu a nekompromisně vyřaďte vše, co do vašeho nového konceptu nezapadá.

Nepotřebné věci z interiéru vysávají energii

Veškerý nábytek, který je u vás doma tak nějak navíc, všechny sošky, na které jen usedá prach, oblečení, které jste minimálně jeden rok neměli na sobě, hračky, kterých si vaše dítka nevšímají, stejně jako přečtené knihy a stokrát oposlouchaná cédéčka. Je to pěkná hromada, že? To vše vám z interiéru vysává energii a to nesvědčí jemu ani vám.

Trendem je recyklovat!

Vyvstává pak otázka, co si s tou zřejmě nemalou hromadou vyřazeného zboží, oblečení a hraček počít. Ne, nemusíte je vyhazovat. Trendem současné doby je recyklace. Recyklujte proto i část své domácnosti. Můžete si být jisti, že spousta věcí (ne-li všechny) znovu najdou své využití. A dokonce například v případě hraček mohou být jinými dětmi znovu milovány. To je pro ně lepší budoucnost, než zapáchající kontejner, nemyslíte?

Až 100 tisíc návštěvníků měsíčně na BIGinzerce.cz

Mnohem lepším řešením je vybrat si nějaký zavedený internetový bazar zaměřující se na nákup a prodej a na něm, ideálně prostřednictvím inzerce zdarma, veškeré vaše vyřazené zboží nabídnout k prodeji. Už ze začátku doporučujeme zaměřit se na servery s vysokou návštěvností, u kterých máte velkou šanci, že své zboží brzy prodáte. Takovým bazarem bezesporu je server BIGinzerce.cz s až 100 tisíci návštěvníků měsíčně!

Prodáte i nakoupíte

Můžete si tak být jisti, že na tomto internetovém bazaru prodáte (ale i nakoupíte) naprosto všechno. Velké oblíbenosti ze stran návštěvníků se těší například sekce jako sportovní bazar, potřeby pro domácnost nebo fotobazar. Seženete tu však i oblečení, parfémy, starožitnosti, zahradní techniku, zvířata a dokonce i reality a zahraniční zájezdy. A to vše samozřejmě můžete i nabídnout k prodeji. Je to snadné, že?