Přijďte na koncert a pomozte onkologii

Rakovina se dotýká nás všech. Nemusíme ní zrovna onemocnět, ale může se to stát komukoli v našem okolí. Víte, že nyní můžete být nápomocni? Staňte se součástí boje proti rakovině.

Jeden koncert a tři kapely pomohou onkologii

Velký koncert pro Pomáháme onkologii se koná v Bamboo klubu ve Zlíně 9. března 2019 ve 20:00. Za vstupenku zaplatíte pouhých 100 Kč a celý výtěžek z koncertu jde na tento skvělý projekt pomoc onkologii. Pokud se nemáte možnost koncertu zúčastnit, není to podmínkou. Zakoupit vstupenku si můžete i bez ohledu na to, zda přijdete nebo nikoli. Bližší informace naleznete v závěru tohoto článku.

Komu má koncert pomoci?

Výtěžek z koncertu tří kapel v rámci akce Pomáháme onkologii má přinést prostředky Komplexnímu onkologickému centru KNTB v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně. Ambasadorem tohoto velkolepého projektu je známý herec Oldřich Navrátil. „Představte si, že byste někomu mohli koupit čas. Tu nejdražší komoditu na světě. Zvláště pro ty, kteří jsou těžce nemocní,“ tvrdí jako ambasador o své motivaci, zapojit se do pomoci onkologickému centru.

Do projektu Pomáháme onkologii se zapojila řada firem i soukromých přispěvatelů. Doposud již na konto pro onkologické centrum KNTB firmy a lidé přispěli částkou přes 1,2 milionu korun. Koncert tří kapel je dalším krokem k získání prostředků pro zlínské onkologické centrum.

Co byste ještě o projektu měli vědět?

Duší a organizátorkou koncertu je zlínská zpěvačka Jiřina Lysáková. Zakladatelem projektu je firma OFSITO s.r.o. – PrintCopy a mediálním partnerem Televize TVS.

Vše o projektu najdete na oficiálních stránkách Pomáhejteonkologii.cz a na facebookové stránce akce.

Koncert tří kapel – přijďte!

Kde: Bamboo klub Zlín
Kdy: sobota 9. března 2019 ve 20:00
Vstup: 100 Kč (celý výtěžek jde na onkologii)

Program akce:

  • 20:00 až 21:00: Filip Vítů a Markétka Vodičková, Zlín
  • 21:30 až 22:30: Jiřina Lysáková s kapelou, Zlín
  • 23:00 až 0:00: Imortela, Otrokovice

Doprovodný program akce:

  • V průběhu celého večera bude líčit stylistka Lenka Stavinohová (cena líčení: 100 Kč). Celý výtěžek jde opět na onkologii.
  • Autor knihy Dotek Budoucnosti, Michal Král, věnoval na koncert 50 svých knih (cena 100 Kč). Celý výtěžek z prodeje jde na onkologii.
  • 50 % výtěžku z prodeje reklamních předmětů na akci jde na pomoc onkologickému centru.
  • Z každého prodaného náramku přátelství (cena 119 Kč) jde 50 Kč na onkologii.

Pacienti s rakovinou potřebují kvalitní zdravotnická centra

Každý rok onemocní v České republice téměř 100 000 lidí rakovinou. V naší zemi žije až 600 000 lidí s diagnózou rakoviny. 30 000 lidí ročně na tuto zákeřnou nemoc umírá. Přijďte pomoci zlínskému onkologickému centru KNTB nebo na onkologii přispějte třeba finančním příspěvkem prostřednictvím webových stránek projektu.

Vstupenky, korálky přátelství i knihy si můžete zakoupit přímo na koncertě v den konání, dále si je možné zakoupit na pobočce OFSITO ve Zlíně na Vodní ulici anebo přímo u paní Lysákové, kterou můžete kontaktovat buď přes email: jirina.lysakova@gmail.com nebo přes oficiální facebook stránku https://www.facebook.com/lysakovajirina/ . 

Podpořte dobrou věc a věnujte příspěvek například jako vánoční dárek pro své blízké.