Nová letní kolekce francouzské módy

Než dorazí skutečné léto, připravte se na něj! Nechte se okouzlit novou letní kolekcí francouzské módy. Tato řada je plná svěžích barev, slunce a typického francouzského šarmu. Ponořte se do nových módních trendů a plujte na vlnách luxusu, elegance a komfortu jak to umí jenom Francouzky. Zkuste to jako ony, slučujte neslučitelné a ohromujte svým charismatem všechny kolem sebe!

Blancheporte

Letní kolekce značky Blancheporte je ve znamení motta „Užívat si života plnými doušky“. Nabídne Vám například krásné modely na pláž, které užijete po celou dobu dovolené. Jedná se o praktické basic modely, které můžete variovat různými doplňky a proměňovat je tak v několik různých outfitů. Jedná se o šaty a tuniky v krásných a svěžích pastelových barvách, které si můžete vzít ráno přes plavky a vyrazit v nich na pláž a večer v nich pak – s náležitými glamour doplňky – budete oslňovat v baru či klubu.

Krásná je také bílá řada vytvořená z extra příjemného bavlněného voálu v kombinaci s krajkou macramé. Tato krajka vznikající technikou drhání má svůj původ na Středním východě. Nádherné uzlové vzory jsou velmi ozdobné a liší se sílou použitého materiálu. Při velmi jemných nitích se jedná o skutečnou krajku a při použití silnějších pak vznikají praktické vzdušné letní vzory.

A když už jsme u letní módy, nesmíme zapomenout ani na plavky. Blancheporte nabízí mnoho druhů pro každý typ postavy. Ať již potřebujete trošku opticky ubrat nebo protáhnout či snad v některých partiích přidat, zde naleznete svůj model. Plavky, které mají opticky zeštíhlující efekt jsou většinou jednodílné a mají zajímavé barevné řešení. Pokud máte pocit, že Vám prospěje menší optické zeštíhlení vyzkoušejte tmavší model s originálními tvary.

Pak jsou zde samozřejmě klasické dvoudílné plavky, které můžete mít v mnoha variacích podprsenek – klasická s ramínky, se zavazováním za krk, na šňůrku za krk anebo se širokými pohodlnými ramínky i kalhotek –  vysoké se širokou manžetou pro zdůraznění pasu, boxerky s prodlouženou nohavičkou nebo praktické kalhotky se zesíleným sedlem vpředu – pro efekt plochého bříška. Blancheporte Vám nabízí možnost zkombinovat si své plavky zcela sama!

Samostatnou kapitolou jsou pak tzv. tankiny, plavky s horním dílem v podobě praktického topu. A žhavá novinka z Francie? Tou jsou plavky se sukénkou. Jedná se o model plavek, který na první pohled vypadá jako. Jejich výhodou je, že podobně jako u tankin, je můžete nosit i jako běžné plážové oblečení.

Tak co, máte chuť prohlédnout si více z nové letní kolekce Blancheporte? Pak neváhejte a podívejte se na www.blancheporte.cz , kde naleznete obrovský výběr ve všech velikostech!