Nové byty k prodeji na Praze 3? Moderní bydlení přináší projekt Byty Na Vackově

Sháníte byt k prodeji na Praze 3? Podívejte se na rezidenční projekt Byty Na Vackově. V rámci tohoto kompaktního projektu již bylo postaveno pět bytových domů a brzy k nim přibydou čtyři další.

Nejlepší čas ke koupi nového bytu na Praze 3

Žižkov se v posledních letech mění před očima a stává se stále žádanější pražskou čtvrtí. Vzniká tu spoustu nových bytů a Praha 3 je mnohem atraktivnější, než bývala. Hledáte-li byt k prodeji na Praze 3, nastala ta správná chvíle. Pomalu sem totiž přesidlují lidé z blízkého i dalekého okolí a nabídka nových bytů je velmi pestrá. Proto nepromarněte svou jedinečnou šanci a pusťte se do hledání toho pravého bytu dřív, než vám zmizí před očima.

Exkluzivní, moderní a atraktivní bydlení? Byty Na Vackově předčí vaše očekávání

Jaké máte možnosti? Rozhodně se nezapomeňte podívat na atraktivní Byty Na Vackově. Na to, jak tyto exkluzivní byty budou vypadat, se můžete podívat na oficiálních stránkách projektu, kde najdete vizualizaci a další detailní informace. V roce 2024 bude připraveno k nastěhování celkem 232 nových bytů ve 4 moderních domech.

Pražský Vackov: Nové městské centrum

Pražský Žižkov byl již od dob architekta Josefa Vacka skvělým místem pro život. Proto projekt Byty Na Vackově plynule navazuje na tuto tradici, a i blízké okolí se mění v ultramoderní městské centrum, ve kterém nebudou chybět atraktivní byty a také obchodní centra a špičková občanská vybavenost.

Buďte u zrodu nové tváře Žižkova a sledujte jej z předních řad. Nenechte si ujít jedinečnou možnost koupě bytu Na Vackově a začněte novou životní kapitolu v novém domově. Jste-li aktivní řidiči a parkování v Praze je pro vás noční můrou, určitě vás potěší, že součástí projektu je také vybudování 158 nových parkovacích míst.