V novém hnízdečku lásky si sexuální život zpestřete

Po několika letech se ze sexuálního života vytratí vášeň. Pokud si však nedokážete bez současného partnera představit život, ovšem stereotypní milování vás začíná nudit, zkuste nějakou změnu. Zapomeňte na polohy, které praktikujete neustále dokola. Přizvěte si do postele pomocníky v podobě erotických hraček. V následujících řádcích vám prozradíme, jak dostat sebe i svého miláčka do extáze.

Jakmile začnete přemýšlet nad tím, jak by se dal sexuální život okořenit, jako první vás zřejmě napadnou hračky pro dospělé, jako jsou vibrační vajíčko, dildo, anální kolík či erotické prádlo.

Vzrušení čichem

V intimních chvílích hraje čich obrovskou roli. Během předehry můžete vnímat partnerovu pokožku nejen hmatem, ale také čichem. Podle některých sexuologů kombinace milostných pachů celý zážitek ještě umocní.

Vzrušení slovy

Sice se říká, že během sexu byste neměla ani mluvit, někdy je opak pravdou. Jsou slova, která dokážou druhou stranu vzrušit, a to zejména během milostné předehry. Slovy dokážete naladit svého milence, ale musíte mít správný tón a barvu hlasu.

Hlazení sebe sama

Drážděte své vlastní tělo, zatímco partner vás bude sledovat. Protějšek to natolik rozpálí, že zažijete doslova zemětřesení v posteli. Hlazením sebe sama probudíte v muži jeho chlípnou představivost.

Pokud k tomu všemu použijete ještě erotické hračky, sexuální akt nabere na obrátkách. Stereotyp zmizí mrknutím oka. S výběrem konkrétních pomůcek se poraďte s vaším mužem. Přece jen, používat je bude i on, a tak musíte vědět, co znásobí jeho vzrušení a co ho láká či naopak odrazuje. Jsou totiž pánové, kterým například anální kolíkvadí, ale najdou se i jedinci, již ho vyžadují. Znáte v této oblasti svého muže natolik, že dokážete odhadnout, s čím by si rád v posteli hrál?