Jak uspořádat nezapomenutelnou zahradní párty? Držte se těchto rad!

Čeká vás rodinná oslava a vy se chcete před všemi blýsknout? Rozhodně je to možné a není to složité. Když dodržíte tyto základní pravidla, úspěch vás nemine. Jaká to jsou a jak moc pomůže specializovaná půjčovna?

Zázemí díky půjčeným stanům a setům

Největším strašákem zahraní oslavy je počasí. I když meteorologové předpovídají jasno, není to záruka, že se náhle nepřižene bouřka a hosty nevyžene domů. Aby vás ani to neohrozilo, musíte na zahradě postavit kvalitní a dostatečně velké zázemí. Podaří se vám to díky klasickým nůžkovým stanům. Jsou pro to nejlepší, protože jsou lehké a mají odnímatelné bočnice, díky kterým se na sebe dají lehce napojit. Vytvoříte tak prostor pro sezení, menší oddělnou zastřešenou hernu pro děti, bar, taneční prostor – zkrátka vše, co budete potřebovat.

Abyste neutratila desítky tisíc za jejich nákup, můžete si je půjčit. Širokou nabídku má AZrent půjčovna párty stanů Praha. Půjčit si dokonce můžete i trubkový stan, ten je stabilnější a hodí se pro více formální akce, jako je například svatba.

Kromě stanů budete potřebovat i dostatek místa pro sezení. Opět pomůže AZrent, nabízí totiž pronájem pivních setů. Jedná se o set 2 lavic a jednoho stolu, který poskytuje dostatečné pohodlí a lehce se s ním manipuluje.

Perfektní jídlo a dokonalá zábava

Jídlo a zábava jsou další dva pilíře perfektní párty. Co se jídla týče, vsaďte na jednoduchost a připravte grilované pochoutky. Kromě masa to může být i zelenina nebo netradiční mořské plody. Pití zase můžete ozvláštnit míchanými drinky a spojit to se zábavou. Zkuste vyhlásit soutěž o nejlepší míchaný drink. Inspiraci na recepty najdete zde. Zábavu také zpestříte karaoke nebo pantomimou. Jistotou skvělé zábavy je i tancování, například s jablkem nebo balonkem mezi čely. Komu spadne, ten vypadává a poslední pár, který věc mezi čely udrží, vyhrává.