Oblékněte se s partnerem do stylových trenýrek

16886-reklama-fb-namornicka

Situace se sice lepší, ale většina Čechů by od módní policie dostala pořádně vynadáno. Naše pány totiž z velké většiny vůbec nezajímá, co mají na sobě – a to včetně spodního prádla. Obléknou na sebe to, co vytáhnout ze skříně, a proto zůstává nákup spodního prádla na nás. Zjistěte správnou velikost a jdeme na to.

Muži nechápou, že spodní prádlo je důležitou součásti intimního života, nicméně výrobci spodního prádla to moc dobře ví, a tak nabízí velmi povedené kousky i pro ně. Přiznávají však, že nejčastěji u nich stejně nakupují ženy. Pánové pak jen vytáhnou stylové trenýrky ze skříně a s oblibou je nosí. Samotné by je nenapadlo si něco takového koupit. Často ani neví, že se tak pěkné vzory vyrábí.

Českou trenýrkovou módu v poslední době povznesla na vyšší úroveň značka El.Ka underwear, která prodává dámské i pánské trenýrky s krásnými vzory. Je vidět, že za El.Kou stojí tým mladých lidí, protože všechny trenýrky jsou krásně barevné, svěží a trendy.

Spodní prádlo úplně jinak

Je dost možné, že něco takového jste ještě nikde neviděli. El.Ka přináší na trh úplně nové pojetí spodního prádla. Vybírají barevné látky z příjemného materiálu, střih sedí přesně na tělo. Všechno vyrábí kompletně v ČR a jsou schopní zhotovit trenýrky s neobvyklými požadavky (atypické velikosti, přesně na míru podle tělesných proporcí, s vámi navrženým vzorem apod.). Ty typové, které běžně prodávají, jsou ale stejně nejhezčí.

Úplně nejkouzelnější jsou trenýrky pro páry. El.Ka underwear vyrábí trenýrky se stejným vzorem pro muže i ženy, takže je snadné se se svou polovičkou sladit. Můžete se obléknout do pusinek nebo obláčků.

Stylové trenýrky jako dárek

Stylové pánské spodní prádlo je také fotogenické. Zapátrejte na Instagramu pod hashtagem #kdyzjemastakjeukaz. Najdete spoustu krásných fotek v trenýrkách. Nakonec nebudete ani vědět jaké vybrat.

A abychom nezapomněli – pánské trenky nebo boxerky vám vždy přijdou v hezkém balení, takže pokud je míníte darovat jako dárek, zabalení je už vyřešeno.