Poradíme, jak vybírat šicí stroj

sici-stroj

Šití je znovu na výsluní. Objevování nových možností vlastní tvorby oblečení nebo úpravy koupených kousků je stále více oblíbené. Zajištění originálního kousku oblečení, které nikdo nemá, je plně ve vašich rukou. Můžete si splnit i divoké představy o tom, jak by měl daný kousek vypadat. Není to však zadarmo. Práce na úpravě a tvorbě oblečení vyžaduje trochu šikovnosti a ideálně i pořádný šicí stroj. Jeho výběr je dobré nepodcenit. Naštěstí přinášíme tento článek, kde vám poradíme s jeho výběrem.

Výběr podle hlavního účelu použití

Při výběru je důležité myslet na to, jaký bude hlavní účel šicího stroje. Chceme ho využít pro patchwork nebo hlavně pro běžné šití, případně vyšívání? Na základě tohoto rozhodnutí přizpůsobíte výběr šicího stroje. Celá řada modelů a variant nabízí řešení skutečně pro každého. Od těch, kteří touží po založení vlastní firmy s oděvy, až po ty, kteří jednou za čas vytvoří svůj vlastní výtvor v domácím koutku.

Když si stále nevíte rady

Víte, jaké bude hlavní využití zakoupeného přístroje, už ale nevíte, jak vybrat ten konkrétní? Existuje online poradenství, kde vám poradí ten nejvhodnější model přesně pro vás. Zkušený pracovník vám doporučí několik vhodných šicích strojů a následný výběr bude už pouze na vás. Hlavním kritériem tak může být množství funkcí nebo cena.

texi-joy13-skos-VIOLET-500x500

Zkouška odhalí případné nedostatky

Samotné zúžení výběru ještě není konečné. Pro nákup toho správného zařízení budete muset využít možnost osobní zkoušky. Nenechte nic náhodě a udělejte si čas na návštěvu některého ze showroomů prodejce šicích strojů. Vybraný kousek si budete moci vyzkoušet a navíc se podíváte i na příslušenství. Správný výběr je základem pro pohodlnou práci a dosažení co nejlepších výsledků.

Nákup přímo od výrobce

Jaké má výhody nákup přímo od výrobce? Především máte výběr z opravdu širokého sortimentu. Šicí stroje z celého světa od známých značek s tradicí jsou jistotou kvality. Bohaté zkušenosti v tomto odvětví zaručují dokonalý servis při výběru i následném nákupu. Skladové zásoby a rychlá expedice umožní, že svoji objednávku obdržíte již za několik dní. Případné reklamace jsou vždy řešeny profesionálně a v co nejrychlejším časovém intervalu. Značnou výhodou může být i to, že při nákupu nad 2 420 korun máte dopravu zcela zdarma.

Profesionální servis

Po obdržení kvalitní šicího stroje začíná platit záruka stanovené státem. Ta je v mnoha případech prodloužena dokonce na tři roky. Během této doby můžete v případě potíží využít bezplatný servis. Jednoduše zavoláte, necháte si porouchaný šicí stroj odvézt, zdarma ho opraví a následně i přivezou. Samozřejmostí je i zajištění dalšího servisu po uplynutí záruční doby. Náhradní díly a kvalifikovaná oprava nejsou díky širokému sortimentu žádným problémem.