Udělejte si chvilku pro sebe, pusťte si film

Snímek obrazovky 2016-06-28 v 18.37.51

Každý občas potřebuje chvilku sám pro sebe. My ženy to nemáme jednoduché, příležitostí moc není. Když přijdeme z práce, musíme se postarat o děti, manžela, večeři, prádlo, … Je toho moc. Ale čas na dobrou komedii si přece udělat můžete. Je to skvělé odreagování a v dnešní době při využití možnosti sleduj online to může udělat každý.

Jen si lehnout do postele a pustit si na notebooku film je skvělé, když máte zrovna náladu, kdy se vám nechce vůbec nic dělat. Tělo si občas chce jen tak zalenošit.

Jaký film vybrat?

Záleží na tom, co máte ráda. Jestli chcete lenošit a přitom se vzdělávat, zkuste nějaký životopisný nebo dokumentární film. Pokud toužíte opravdu jen po zábavě a uvolnění, nejlepší bude nějaká holčičí komedie nebo romantický film o úžasné lásce. Každopádně existují i ženy, co mají rády Star Wars nebo Hobita. Je to opravdu jen na vás. Zapátrat můžete na portálu Přehraj to, kde mají opravdu velký výběr filmů.

Mezi nejoblíbenějšími jsou tam třeba Fakjů pane učiteli 2 (dobrá komedie), Muži, kteří nenávidí ženy (úspěšný zfilmovaný román Stiega Larssona) nebo nejnovější animákHledá se Dory. Na ten se koneckonců můžete podívat i s dětmi, když se vám nepovede urvat tu chvilku pro sebe.

Filmy ke zhlédnutí pro každého

Z obrovské nabídky filmů přehraj online si vybere každý. Sledovat filmy je tam možné úplně zdarma. Pokud si potrpíte na vyšší kvalitu (HD a Full HD), což se hodí například při pouštění přes internet na chytré televizi, budete si muset zaplatit PREMIUM účet. Ten je ale stále o dost levnější, než kdybyste na film šla do kina. Jakmile jednou zaplatíte PREMIUM poplatek na určitou dobu, můžete se neomezeně podívat, na kolik filmů chcete. S prémiovým účtem se filmy dají dokonce stáhnout, takže je budete mít navždycky. Nutné to není, protože neomezený přístup na Přehraj to vám poskytuje stejné možnosti.

Vaše děti, které se ve světě filmů a internetu více vyznají, by mohla potěšit možnost stát se partnerem Přehraj to. Mohou na web nahrávat soubory ke stažení, které tam ještě nejsou, a vydělávat provize ze zhlédnutí a stažení. Více informací najdete přímo na webu.